היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
PulteGroup, Inc., באמצעות חברות הבנות שלה, עוסקת בעסקי בניית בתים בארצות הברית. החברה עוסקת ברכישה ופיתוח קרקעות בעיקר למגורים וכן בבניית מגורים; ומכירת בתים צמודי קרקע; ובתים צמודים, כגון בתים עירוניים, בתים משותפים ודופלקסים תחת המותגים Centex, Pulte Homes, Del Webb, DiVosta Homes ו-John Wieland Homes and Neighborhoods. היא עוסקת גם בפעילות בנקאות למשכנתאות, בעלות וביטוח. PulteGroup, Inc. נוסדה בשנת 1950 ומרכזה באטלנטה, ג'ורג'יה.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $16.0B | $17.3B | $17.9B | $16.1B | $16.2B | $13.9B | $11.0B | $10.2B | $10.2B | $8.6B | $7.7B | $6.0B | $5.8B | $5.7B | $4.8B | $4.1B | $4.6B | $4.1B | $6.3B | $9.3B | $14.3B |
| רווח גולמי | $3.8B | $4.6B | $5.2B | $0M | $4.8B | $3.8B | $2.8B | $2.4B | $2.4B | $1.9B | $1.9B | $1.4B | $1.4B | $1.2B | $756M | $495M | $3.4B | $2.2B | ($855M) | ($614M) | $1.2B |
| שולי רווח גולמי % | 23.8% | 26.4% | 29.1% | 0.0% | 29.8% | 27.2% | 25.2% | 23.5% | 23.3% | 21.7% | 25.3% | 23.8% | 23.8% | 20.6% | 15.7% | 12.0% | 74.6% | 53.3% | -13.6% | -6.6% | 8.4% |
| רווח תפעולי (EBIT) | — | $3.0B | $3.9B | ($1.3B) | $3.5B | $2.6B | $1.8B | $1.4B | $1.3B | $953M | $969M | $820M | $703M | $591M | $229M | ($24M) | ($502M) | ($1.2B) | ($1.7B) | ($2.3B) | $1.2B |
| שולי רווח תפעולי % | — | 17.3% | 21.7% | -8.2% | 21.3% | 18.9% | 16.2% | 13.2% | 13.2% | 11.1% | 12.6% | 13.7% | 12.1% | 10.4% | 4.7% | -0.6% | -11.0% | -30.5% | -26.6% | -24.9% | 8.4% |
| רווח נקי | $1.8B | $2.2B | $3.1B | $2.6B | $2.6B | $1.9B | $1.4B | $1.0B | $1.0B | $447M | $603M | $494M | $474M | $2.6B | $206M | ($210M) | ($1.1B) | ($1.2B) | ($1.5B) | ($2.3B) | $687M |
| שולי רווח נקי % | 11.2% | 12.8% | 17.2% | 16.2% | 16.1% | 14.0% | 12.8% | 10.0% | 10.0% | 5.2% | 7.9% | 8.3% | 8.2% | 46.1% | 4.3% | -5.1% | -24.0% | -28.9% | -23.4% | -24.3% | 4.8% |
| EBITDA | — | $3.0B | $4.1B | ($1.2B) | $3.5B | $2.7B | $1.9B | $1.4B | $1.4B | $1.0B | $1.0B | $867M | $743M | $622M | $259M | $8M | ($456M) | ($1.2B) | ($1.6B) | ($2.2B) | $1.3B |
| רווח למניה (EPS) | $9.31 | $11.12 | $14.69 | $11.77 | $11.08 | $7.49 | $5.22 | $3.69 | $3.59 | $1.46 | $1.76 | $1.37 | $1.27 | $6.77 | $0.54 | $-0.55 | $-2.87 | $-3.75 | $-5.81 | $-8.94 | $2.66 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 200M | 210M | 221M | 236M | 260M | 269M | 275M | 285M | 307M | 342M | 360M | 374M | 387M | 385M | 380M | 382M | 315M | 254M | 252M | 259M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של PHM.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms