היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
NVR, Inc. פועלת כבונה בתים בארצות הברית. החברה פועלת באמצעות מגזרי בניית בתים ובנקאות למשכנתאות. היא עוסקת בבנייה ובמכירה של בתים צמודי קרקע, בתים עירוניים ובניינים משותפים תחת השמות Ryan Homes, NVHomes ו-Heartland Homes. החברה משווקת את מוצרי Ryan Homes שלה לרוכשים הראשונים והראשונים; ומוצרי NVHomes ו-Heartland Homes לרוכשים עולים ויוקרתיים. כמו כן, היא מספקת שירותים שונים הקשורים למשכנתאות ללקוחותיה לבניית בתים, כמו גם ביטוחי רכוש למתווכים; מבצע חיפושי כותרת; ומוכרת הלוואות משכנתא למשקיעים בשווקים המשניים על בסיס שירות משוחרר.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $9.4B | $10.3B | $10.5B | $9.5B | $10.5B | $9.0B | $7.5B | $7.4B | $7.2B | $6.3B | $5.8B | $5.2B | $4.5B | $4.2B | $3.2B | $2.7B | $3.1B | $2.8B | $3.7B | $5.1B | $6.1B |
| רווח גולמי | $2.1B | $2.4B | $2.7B | $2.5B | $2.9B | $2.2B | $1.6B | $1.6B | $1.5B | $1.3B | $1.1B | $1.0B | $881M | $770M | $614M | $499M | $614M | $570M | $512M | $902M | $1.4B |
| שולי רווח גולמי % | 22.2% | 23.0% | 25.5% | 26.1% | 27.3% | 24.5% | 21.3% | 21.0% | 20.7% | 21.0% | 19.2% | 20.3% | 19.8% | 18.2% | 19.2% | 18.7% | 20.1% | 20.7% | 13.9% | 17.6% | 23.4% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.4B | $1.7B | $2.0B | $1.8B | $2.2B | $1.5B | $977M | $948M | $895M | $799M | $622M | $578M | $450M | $401M | $248M | $186M | $323M | $310M | $172M | $499M | $916M |
| שולי רווח תפעולי % | 14.9% | 16.2% | 18.9% | 19.1% | 20.6% | 16.4% | 13.0% | 12.8% | 12.5% | 12.7% | 10.7% | 11.2% | 10.1% | 9.5% | 7.8% | 7.0% | 10.6% | 11.2% | 4.7% | 9.7% | 14.9% |
| רווח נקי | $1.1B | $1.3B | $1.7B | $1.6B | $1.7B | $1.2B | $901M | $879M | $797M | $538M | $425M | $383M | $282M | $266M | $181M | $129M | $206M | $192M | $101M | $334M | $587M |
| שולי רווח נקי % | 12.1% | 13.0% | 16.0% | 16.7% | 16.4% | 13.8% | 11.9% | 11.9% | 11.1% | 8.5% | 7.3% | 7.4% | 6.3% | 6.3% | 5.7% | 4.9% | 6.8% | 7.0% | 2.7% | 6.5% | 9.6% |
| EBITDA | $1.5B | $1.8B | $2.2B | $2.0B | $2.3B | $1.7B | $1.2B | $1.1B | $1.0B | $893M | $705M | $648M | $494M | $470M | $291M | $217M | $336M | $320M | $195M | $570M | $930M |
| רווח למניה (EPS) | $382.36 | $436.56 | $506.76 | $463.31 | $491.82 | $320.48 | $230.09 | $221.13 | $194.82 | $126.77 | $103.62 | $89.99 | $63.50 | $54.81 | $35.12 | $23.01 | $33.42 | $31.25 | $17.04 | $54.14 | $88.04 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 3M | 3M | 3M | 3M | 4M | 4M | 4M | 4M | 4M | 4M | 4M | 4M | 4M | 5M | 5M | 6M | 6M | 6M | 6M | 6M | 7M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של NVR.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms