היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Lennar Corporation, יחד עם החברות הבנות שלה, פועלת כבונה בתים בעיקר תחת המותג Lennar בארצות הברית. היא פועלת דרך מגזרי בניית בתים מזרח, מרכז בניית בתים, בניית בתים דרום מרכז, בניית בתים מערב, שירותים פיננסיים, רב משפחתי ולנאר אחרים. פעילות בניית בתים של החברה כוללת בנייה ומכירה של בתים צמודי קרקע וצמודי קרקע וכן רכישה, פיתוח ומכירה של קרקעות למגורים; ופיתוח, בנייה וניהול של נכסים להשכרה רב-משפחתית. היא מציעה גם מימון משכנתא למגורים, ביטוח בעלות וסגירה עבור רוכשי דירות ואחרים, כמו גם הקמה ומכירה של הלוואות משכנתא מסחריות לאיגוח. בנוסף, עוסקת החברה בפעילות השקעות בקרנות.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-08-31 | 2025-11-30 | 2024-11-30 | 2023-11-30 | 2022-11-30 | 2021-11-30 | 2020-11-30 | 2019-11-30 | 2018-11-30 | 2017-11-30 | 2016-11-30 | 2015-11-30 | 2014-11-30 | 2013-11-30 | 2012-11-30 | 2011-11-30 | 2010-11-30 | 2009-11-30 | 2008-11-30 | 2007-11-30 | 2006-11-30 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $32.0B | $34.2B | $35.4B | $34.2B | $33.7B | $27.1B | $22.5B | $22.3B | $20.6B | $12.6B | $10.9B | $9.5B | $7.8B | $5.9B | $4.1B | $3.1B | $3.1B | $3.1B | $4.6B | $10.2B | $16.3B |
| רווח גולמי | $3.0B | $3.4B | $5.5B | $34.0B | $7.2B | $5.5B | $3.5B | $2.8B | $2.3B | $1.6B | $1.5B | $1.3B | $1.1B | $832M | $444M | $199M | $218M | ($343M) | ($310M) | ($2.5B) | $1.1B |
| שולי רווח גולמי % | 9.5% | 9.9% | 15.5% | 99.3% | 21.4% | 20.4% | 15.4% | 12.6% | 11.3% | 12.8% | 13.7% | 13.8% | 14.1% | 14.0% | 10.8% | 6.4% | 7.1% | -11.0% | -6.8% | -24.1% | 6.7% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.7B | $2.8B | $4.8B | $5.5B | $6.7B | $5.1B | $3.1B | $2.5B | $2.0B | $1.5B | $1.3B | $1.1B | $922M | $686M | $316M | $103M | $124M | ($460M) | ($440M) | ($2.6B) | $902M |
| שולי רווח תפעולי % | 5.3% | 8.1% | 13.7% | 16.2% | 20.0% | 18.7% | 13.9% | 11.2% | 9.7% | 11.7% | 11.5% | 11.5% | 11.8% | 11.6% | 7.7% | 3.3% | 4.0% | -14.8% | -9.6% | -25.8% | 5.5% |
| רווח נקי | $1.3B | $2.1B | $3.9B | $3.9B | $4.6B | $4.4B | $2.5B | $1.8B | $1.7B | $810M | $912M | $803M | $639M | $480M | $679M | $92M | $95M | ($417M) | ($1.1B) | ($1.9B) | $594M |
| שולי רווח נקי % | 4.1% | 6.1% | 11.1% | 11.5% | 13.7% | 16.3% | 11.0% | 8.3% | 8.2% | 6.4% | 8.3% | 8.5% | 8.2% | 8.1% | 16.5% | 3.0% | 3.1% | -13.4% | -24.2% | -19.1% | 3.6% |
| EBITDA | $2.0B | $3.0B | $5.3B | $5.5B | $6.1B | $5.9B | $3.2B | $2.6B | $2.1B | $1.5B | $1.3B | $1.3B | $1.0B | $806M | $345M | $210M | $179M | ($670M) | ($506M) | ($2.6B) | $952M |
| רווח למניה (EPS) | $5.35 | $8.06 | $14.46 | $13.90 | $15.92 | $14.45 | $7.97 | $5.81 | $5.50 | $3.42 | $3.87 | $3.41 | $2.74 | $2.08 | $3.04 | $0.46 | $0.49 | $-2.40 | $-6.86 | $-12.07 | $3.62 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 238M | 258M | 272M | 283M | 290M | 307M | 309M | 318M | 309M | 237M | 235M | 235M | 233M | 230M | 223M | 199M | 193M | 174M | 162M | 161M | 164M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של LEN.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms