היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Smurfit Westrock Plc, יחד עם חברות הבנות שלה, מייצרת, מפיצה ומוכרת קרטון מיכל, מיכלים גליים ומוצרי אריזה אחרים על בסיס נייר בצפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה, אפריקה, אוסטרליה ובעולם. החברה מייצרת קרטון מיכל וקרטון; אריזה של מיכלים גליים; אריזות צרכניות; ומציעה קרטון מוצק, נייר קראפט ולוח גרפי, כמו גם מוצרי אריזה אחרים, כגון אריזות לוח מוצק, שקי נייר ותיק-אין-בוקס. הוא מייצר קרטון גלי וקרטון בינוני; ואריזות אחרות המבוססות על נייר, כגון קרטונים מתקפלים, תוספות, תוויות ותצוגות. החברה משרתת בעיקר מזון ומשקאות, בריאות, יופי וטיפוח אישי, גינה, מוצרי צריכה, תעשייה ושירותי מזון.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $30.3B | $31.2B | $20.4B | $12.1B | $13.5B | $10.5B | $8.5B | $9.0B | $8.9B | $8.6B | $8.6B | $8.1B | $8.1B | $11.0B | $9.7B | $9.5B | $8.9B | $8.7B | $9.8B | $10.6B | $9.2B |
| רווח גולמי | $5.5B | $6.0B | $4.0B | — | — | $2.4B | $2.9B | $3.0B | $3.0B | $2.5B | $2.6B | $2.4B | $2.9B | $3.2B | $2.8B | $2.7B | $2.5B | $2.4B | $2.5B | $3.0B | $2.5B |
| שולי רווח גולמי % | 18.0% | 19.4% | 19.9% | 25.2% | 24.2% | 22.4% | 33.7% | 33.2% | 33.1% | 28.9% | 30.3% | 30.0% | 35.9% | 28.9% | 28.6% | 27.9% | 27.7% | 27.3% | 25.0% | 27.9% | 27.7% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.6B | $2.2B | $972M | $1.2B | $1.5B | $1.1B | $891M | $884M | $1.1B | $792M | $857M | $711M | $804M | $888M | $833M | $765M | $544M | $383M | $393M | $819M | $304M |
| שולי רווח תפעולי % | 5.4% | 7.1% | 4.8% | 11.3% | 11.5% | 10.5% | 10.4% | 9.8% | 12.8% | 9.2% | 10.0% | 8.8% | 9.9% | 8.1% | 8.6% | 8.0% | 6.1% | 4.4% | 4.0% | 7.7% | 3.3% |
| רווח נקי | $487M | $699M | $308M | $747M | $966M | $705M | $545M | $476M | ($646M) | $417M | $467M | $400M | $241M | $188M | $317M | $267M | $50M | ($175M) | ($70M) | $215M | ($225M) |
| שולי רווח נקי % | 1.6% | 2.2% | 1.5% | 6.8% | 7.6% | 6.7% | 6.4% | 5.3% | -7.2% | 4.9% | 5.4% | 4.9% | 3.0% | 1.7% | 3.3% | 2.8% | 0.6% | -2.0% | -0.7% | 2.0% | -2.4% |
| EBITDA | $3.5B | $4.3B | $2.7B | $1.8B | $2.1B | $1.6B | $1.4B | $1.5B | $225M | $1.2B | $1.3B | $1.2B | $1.1B | $1.3B | $1.3B | $1.4B | $1.1B | $913M | $959M | $908M | $853M |
| רווח למניה (EPS) | $0.92 | $1.33 | $0.79 | $2.87 | $3.70 | $2.71 | $2.17 | $2.00 | $-2.74 | $1.76 | $1.97 | $1.69 | $1.03 | $0.81 | $1.38 | $1.18 | $0.23 | $-0.80 | $-0.32 | $1.05 | $-1.09 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 524M | 526M | 389M | 260M | 261M | 260M | 251M | 238M | 236M | 237M | 237M | 236M | 235M | 233M | 230M | 226M | 219M | 218M | 218M | 205M | 206M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של SW.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms