היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
ITT Inc., יחד עם חברות הבנות שלה, מייצרת ומוכרת רכיבים קריטיים מהונדסים ופתרונות טכנולוגיים מותאמים אישית לשוקי התחבורה, התעשייה והאנרגיה. החברה מפעילה שלושה מגזרים: Motion Technologies, Process Industrial ו-Connect & Control Technologies. מגזר ה-Motion Technologies מייצר רפידות בלמים, בולמי זעזועים, רכיבי ספיגת אנרגיה וטכנולוגיות שיכוך בעיקר לתעשיית התחבורה, לרבות מכוניות נוסעים, משאיות, רכבים מסחריים וצבאיים קלים וכבדים, אוטובוסים ורכבות. פלח זה מוכר את מוצריו תחת שמות המותג ITT Friction Technologies, KONI, Axtone ו-Novitek.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $4.7B | $3.9B | $3.6B | $3.3B | $3.0B | $2.8B | $2.5B | $2.8B | $2.7B | $2.6B | $2.4B | $2.5B | $2.7B | $2.5B | $2.2B | $2.1B | $11.0B | $10.9B | $11.7B | $9.0B | $7.8B |
| רווח גולמי | $1.6B | $1.4B | $1.2B | $1.1B | $922M | $900M | $782M | $910M | $887M | $817M | $758M | $809M | $866M | $800M | $680M | $655M | $3.2B | $2.8B | $3.3B | $2.6B | $2.2B |
| שולי רווח גולמי % | 34.6% | 35.4% | 34.4% | 33.7% | 30.9% | 32.5% | 31.6% | 32.0% | 32.3% | 31.6% | 31.5% | 32.6% | 32.6% | 32.0% | 30.5% | 30.9% | 28.9% | 26.0% | 27.8% | 28.5% | 28.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | — | $684M | $676M | $528M | $468M | $504M | $226M | $411M | $397M | $319M | $277M | $380M | $266M | $184M | $152M | ($245M) | ($181M) | $894M | $1.2B | $977M | $801M |
| שולי רווח תפעולי % | — | 17.4% | 18.6% | 16.1% | 15.7% | 18.2% | 9.1% | 14.4% | 14.5% | 12.3% | 11.5% | 15.3% | 10.0% | 7.3% | 6.8% | -11.6% | -1.6% | 8.2% | 10.3% | 10.8% | 10.3% |
| רווח נקי | $422M | $488M | $518M | $410M | $367M | $316M | $72M | $325M | $334M | $114M | $186M | $352M | $184M | $488M | $125M | ($130M) | $798M | $644M | $795M | $742M | $581M |
| שולי רווח נקי % | 8.9% | 12.4% | 14.3% | 12.5% | 12.3% | 11.4% | 2.9% | 11.4% | 12.2% | 4.4% | 7.7% | 14.1% | 7.0% | 19.6% | 5.6% | -6.1% | 7.3% | 5.9% | 6.8% | 8.2% | 7.4% |
| EBITDA | — | $843M | $822M | $648M | $580M | $522M | $434M | $470M | $501M | $425M | $378M | $461M | $352M | $270M | $220M | ($168M) | ($111M) | $1.2B | $1.5B | $1.2B | $1.0B |
| רווח למניה (EPS) | $5.10 | $6.11 | $6.30 | $4.96 | $4.38 | $3.66 | $0.83 | $3.67 | $3.76 | $1.28 | $2.07 | $3.88 | $1.99 | $5.29 | $1.33 | $-1.40 | $8.61 | $7.00 | $8.67 | $8.07 | $6.20 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 80M | 82M | 83M | 84M | 86M | 87M | 89M | 89M | 89M | 90M | 91M | 93M | 92M | 94M | 93M | 93M | 92M | 92M | 92M | 94M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של ITT.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms