היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Graco Inc. מתכננת, מייצרת ומשווקת מערכות וציוד המשמשים להזזה, מדידה, ערבוב, בקרה, ניפוק וריסוס חומרים של נוזלים ואבקה ביבשת אמריקה, אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה פסיפיק. היא פועלת באמצעות שלושה מגזרים: קבלנים, תעשייה ושוקי הרחבה. מגזר הקבלן מספק מרססים ליישום צבע על קירות ומבנים אחרים; מערכות פרופורציה דו-רכיביות להתזת קצף פוליאוריטן וציפויי פוליאוריה; ציפויים צמיגים לגגות, סימונים בכבישים, חניונים, מגרשי ספורט ורצפות; וציוד נפחי וגרבימטרי בעל ביצועים גבוהים לניפוק, ערבוב וניעור.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $2.3B | $2.2B | $2.1B | $2.2B | $2.1B | $2.0B | $1.6B | $1.6B | $1.7B | $1.5B | $1.3B | $1.3B | $1.2B | $1.1B | $1.0B | $895M | $744M | $579M | $817M | $841M | $816M |
| רווח גולמי | $1.2B | $1.2B | $1.1B | $1.2B | $1.1B | $1.0B | $855M | $860M | $883M | $793M | $708M | $685M | $667M | $607M | $551M | $500M | $403M | $293M | $432M | $447M | $434M |
| שולי רווח גולמי % | 52.0% | 52.4% | 53.1% | 52.9% | 49.3% | 52.0% | 51.8% | 52.2% | 53.4% | 53.8% | 53.3% | 53.2% | 54.6% | 55.0% | 54.4% | 55.9% | 54.2% | 50.5% | 52.9% | 53.2% | 53.1% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $620M | $611M | $570M | $647M | $573M | $531M | $392M | $424M | $436M | $360M | $114M | $302M | $309M | $280M | $225M | $220M | $153M | $74M | $187M | $232M | $226M |
| שולי רווח תפעולי % | 26.8% | 27.3% | 27.0% | 29.5% | 26.7% | 26.7% | 23.7% | 25.8% | 26.4% | 24.4% | 8.6% | 23.5% | 25.3% | 25.3% | 22.2% | 24.5% | 20.6% | 12.9% | 22.9% | 27.6% | 27.7% |
| רווח נקי | $518M | $522M | $486M | $507M | $461M | $440M | $330M | $344M | $341M | $252M | $41M | $346M | $226M | $211M | $149M | $142M | $103M | $49M | $121M | $153M | $150M |
| שולי רווח נקי % | 22.4% | 23.3% | 23.0% | 23.1% | 21.5% | 22.1% | 20.0% | 20.9% | 20.6% | 17.1% | 3.1% | 26.9% | 18.5% | 19.1% | 14.7% | 15.9% | 13.8% | 8.5% | 14.8% | 18.2% | 18.3% |
| EBITDA | — | $752M | $679M | $647M | $642M | $578M | $440M | $467M | $473M | $409M | $354M | $347M | $369M | $344M | $275M | $251M | $183M | $109M | $222M | $261M | $252M |
| רווח למניה (EPS) | $3.10 | $3.08 | $2.82 | $2.94 | $2.66 | $2.52 | $1.92 | $2.00 | $1.97 | $1.45 | $0.24 | $1.95 | $1.22 | $1.12 | $0.81 | $0.77 | $0.56 | $0.27 | $0.66 | $0.77 | $0.72 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 169M | 172M | 172M | 173M | 175M | 172M | 172M | 173M | 174M | 171M | 177M | 185M | 188M | 185M | 184M | 182M | 181M | 183M | 198M | 207M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של GGG.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms