היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
The Carlyle Group Inc. היא חברת השקעות המתמחה בהשקעות ישירות ובהשקעות בקרן. בתחום ההשקעות הישירות, היא מתמחה ברכישות בהובלת ניהול/ממונף, הפרטות, מימושים, השקעות אסטרטגיות במניות מיעוט, אשראי מובנה, הזדמנויות במצוקה גלובליות וחברות, שוק קטן ובינוני, הנפקות פרטיות במניות, קונסולידציות והצטברות, חובות בכירים, מיזנית ומימון ממונף, וגיוס הון סיכון וצמיחה מוקדמת, וגיוס הון יזום ופיתוח, צמיחה, תפנית, מיזם אמצע, מיזם מאוחר, PIPES, הזרמת הון. החברה משקיעה על פני ארבעה מגזרים הכוללים הון פרטי תאגידי, נכסים ריאליים, אסטרטגיות שוק גלובלי ופתרונות.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $2.8B | $4.9B | $5.4B | $3.0B | $4.4B | $8.8B | $2.9B | $3.4B | $2.4B | $3.7B | $2.3B | $3.0B | $3.9B | $4.4B | $4.4B | $2.8B | $2.8B | $1.3B | $60M |
| רווח גולמי | — | $3.2B | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | $2.6B | — | $3.6B | — | — | $969M | — |
| שולי רווח גולמי % | — | 65.9% | 83.2% | 70.9% | 91.2% | 95.0% | 87.9% | 92.7% | 88.0% | 104.9% | 79.5% | 66.0% | 67.3% | 75.5% | 82.3% | 84.7% | 110.8% | 73.6% | — |
| רווח תפעולי (EBIT) | — | $1.3B | $1.4B | ($601M) | $1.6B | $4.0B | $580M | $1.2B | $360M | $1.0B | $45M | ($462M) | $992M | $1.4B | $2.4B | $1.5B | $1.7B | $712M | ($301M) |
| שולי רווח תפעולי % | — | 26.2% | 34.1% | -32.2% | 42.8% | 69.2% | 27.2% | 42.3% | 17.5% | 45.2% | 2.3% | -21.8% | 25.5% | 36.5% | 55.3% | 78.3% | 80.7% | 54.1% | -501.3% |
| רווח נקי | $364M | $809M | $1.0B | ($608M) | $1.2B | $3.0B | $348M | $381M | $116M | $244M | $6M | ($18M) | $86M | $104M | $20M | $1.4B | $1.5B | $694M | ($608M) |
| שולי רווח נקי % | 13.1% | 16.5% | 25.0% | -32.6% | 33.3% | 51.1% | 16.3% | 13.1% | 5.7% | 10.6% | 0.3% | -0.9% | 2.2% | 2.6% | 0.5% | 70.9% | 71.3% | 52.7% | -1012.0% |
| EBITDA | — | $1.3B | $1.6B | ($420M) | $1.7B | $4.1B | $632M | $1.3B | $407M | $876M | $117M | $1.5B | $1.2B | $1.6B | $2.5B | $1.8B | $3.3B | $717M | ($274M) |
| רווח למניה (EPS) | — | $2.18 | $2.77 | $-1.68 | $3.35 | $8.20 | $0.97 | $1.04 | $0.34 | $0.81 | $0.02 | $-0.06 | $1.25 | $0.37 | $0.07 | $4.28 | $5.01 | $2.28 | $-2.00 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 371M | 368M | 361M | 366M | 363M | 358M | 368M | 340M | 300M | 309M | 299M | 68M | 278M | 291M | 317M | 304M | 304M | 304M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של CG.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms