היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Ares Capital Corporation היא חברה לפיתוח עסקי המתמחה בהון צמיחה, רכישות, הזרמת הון, חובות ביניים, ארגון מחדש, מימון הצלה ועסקאות רכישה ממונפות של חברות בשוק הביניים. זה גם עושה הון צמיחה ומימון מחדש כללי. היא מעדיפה לבצע השקעות בחברות העוסקות בספורט, מדיה ובידור, תעשייה ושירותים עסקיים, תשתיות וכוח, קבוצות מוסדות פיננסיים, תוכנה וטכנולוגיה, שירותי בריאות מיוחדים, צרכנים, קמעונאות ושירותים, אנרגיה וייצור בסיסי וצומח, מוצרי צריכה, מוצרי בריאות ושירותי טכנולוגיית מידע. הקרן תשקול גם השקעות בתעשיות כמו מסעדות, קמעונאות, נפט וגז ומגזרי טכנולוגיה. היא משקיעה בחברות מבוססות ארצות הברית.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-03-31 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $2.6B | $3.1B | $2.4B | $2.1B | $1.2B | $1.7B | $541M | $824M | $879M | $974M | $737M | $678M | $866M | $713M | $697M | $731M | $529M | $200M | $192M | $195M | $100M |
| רווח גולמי | $1.9B | $2.4B | $1.7B | $2.1B | $741M | $1.7B | $541M | $824M | $879M | $749M | $570M | $478M | $676M | $541M | $554M | $547M | $400M | $136M | $130M | $138M | $100M |
| שולי רווח גולמי % | 70.8% | 75.7% | 72.2% | 100.0% | 62.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 76.9% | 77.3% | 70.5% | 78.1% | 75.9% | 79.5% | 74.8% | 75.6% | 68.1% | 67.7% | 70.5% | 100.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.7B | $2.2B | $1.6B | $1.3B | $655M | $1.6B | $503M | $809M | $1.1B | $686M | $495M | $397M | $609M | $503M | $519M | $290M | $221M | $134M | $127M | $94M | $62M |
| שולי רווח תפעולי % | 66.2% | 69.7% | 67.4% | 61.7% | 54.8% | 95.1% | 93.0% | 98.2% | 127.1% | 70.4% | 67.2% | 58.6% | 70.3% | 70.5% | 74.5% | 39.6% | 41.8% | 67.0% | 66.1% | 48.2% | 61.6% |
| רווח נקי | $1.1B | $1.3B | $1.5B | $1.3B | $600M | $1.6B | $484M | $793M | $858M | $667M | $474M | $379M | $591M | $489M | $508M | $319M | $492M | $203M | ($139M) | $91M | $88M |
| שולי רווח נקי % | 43.7% | 41.3% | 64.3% | 60.7% | 50.2% | 93.4% | 89.5% | 96.2% | 97.6% | 68.5% | 64.3% | 55.9% | 68.2% | 68.5% | 72.9% | 43.7% | 93.0% | 101.3% | -72.5% | 46.5% | 88.3% |
| EBITDA | $2.0B | $2.2B | $1.6B | $1.3B | $655M | $1.6B | $526M | $809M | $1.1B | $687M | $496M | $398M | $610M | $503M | $520M | $350M | $518M | $206M | ($102M) | $138M | $62M |
| רווח למניה (EPS) | $1.64 | $1.86 | $2.44 | $2.20 | $1.16 | $3.51 | $1.14 | $1.86 | $2.01 | $1.57 | $1.51 | $1.21 | $1.94 | $1.83 | $2.21 | $1.56 | $2.78 | $1.98 | $-1.56 | $1.34 | $2.01 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 718M | 699M | 624M | 575M | 518M | 446M | 424M | 427M | 426M | 425M | 314M | 314M | 305M | 267M | 230M | 205M | 177M | 102M | 90M | 68M | 44M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של ARCC.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms