היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
W. P. Carey Inc. מדורגת בין ה-REIT החכירות נטו הגדולות ביותר עם פורטפוליו מגוון היטב של נדל"ן מסחרי איכותי וקריטי לתפעול. היא כוללת 1,748 נכסי חכירה נטו המשתרעים על פני כ-188 מיליון רגל רבוע נכון ל-30 ביוני 2026. עם משרדים בניו יורק, לונדון, אמסטרדם ודאלאס, החברה ממשיכה להתמקד בהשקעה בעיקר בנכסי דייר יחיד, תעשייה, מחסנים וקמעונאות הממוקמים בארה"ב ובאירופה, תחת חוזי שכירות נטו ארוכי טווח עם היקף שכירות מובנה. W. P. Carey Inc. התאגדה בשנת 1973 במרילנד, ארה"ב.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $1.8B | $1.7B | $1.6B | $1.7B | $1.5B | $1.3B | $1.2B | $1.2B | $923M | $861M | $909M | $916M | $908M | $494M | $331M | $310M | $261M | $232M | $235M | $263M | $267M |
| רווח גולמי | $1.4B | $491M | $1.5B | $1.6B | $1.4B | — | $1.1B | $1.1B | $880M | $813M | $846M | $852M | — | $473M | $308M | $236M | $184M | $218M | $220M | $242M | $268M |
| שולי רווח גולמי % | 74.8% | 28.6% | 92.3% | 92.0% | 94.7% | 95.4% | 95.4% | 93.6% | 95.3% | 94.5% | 93.2% | 93.0% | 92.7% | 95.7% | 93.2% | 76.1% | 70.8% | 93.8% | 93.7% | 91.8% | 100.2% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $903M | $763M | $1.3B | $1.5B | $1.3B | $1.1B | $1.0B | $1.0B | $785M | $710M | $732M | $717M | $623M | $365M | $164M | $121M | $93M | $84M | $93M | $118M | $124M |
| שולי רווח תפעולי % | 49.4% | 44.5% | 83.5% | 84.4% | 86.3% | 87.0% | 87.4% | 85.2% | 85.0% | 82.5% | 80.6% | 78.3% | 76.9% | 73.9% | 49.5% | 39.2% | 35.6% | 36.2% | 39.7% | 44.9% | 46.5% |
| רווח נקי | $650M | $466M | $461M | $708M | $599M | $410M | $455M | $305M | $412M | $277M | $268M | $172M | $237M | $99M | $62M | $139M | $74M | $69M | $78M | $79M | $86M |
| שולי רווח נקי % | 35.5% | 27.2% | 29.2% | 40.8% | 40.7% | 32.5% | 38.9% | 25.2% | 44.6% | 32.2% | 29.5% | 18.8% | 29.3% | 20.0% | 18.8% | 44.9% | 28.4% | 29.7% | 33.2% | 30.1% | 32.3% |
| EBITDA | — | $1.3B | $1.3B | $1.4B | $1.3B | $1.2B | $1.0B | $1.1B | $815M | $748M | $741M | $745M | $663M | $387M | $222M | $238M | $150M | $128M | $140M | $169M | $156M |
| רווח למניה (EPS) | $2.90 | $2.11 | $2.09 | $3.28 | $2.99 | $2.24 | $2.60 | $1.78 | $3.50 | $2.57 | $2.50 | $1.62 | $2.38 | $1.42 | $1.29 | $3.47 | $1.85 | $1.74 | $1.94 | $1.99 | $2.21 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 221M | 221M | 216M | 200M | 183M | 175M | 171M | 118M | 108M | 107M | 107M | 100M | 70M | 48M | 40M | 40M | 40M | 40M | 40M | 39M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של WPC.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms