היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Westlake Corporation מייצרת ומשווקת ביצועים וחומרים חיוניים, ומוצרי דיור ותשתיות בארצות הברית, קנדה, גרמניה, סין, מקסיקו, ברזיל, צרפת, איטליה ובעולם. היא פועלת באמצעות שני מגזרים, ביצועים וחומרים חיוניים ומוצרי דיור ותשתיות. מגזר הביצועים והחומרים החיוניים מציע אתילן, פוליאתילן, כלור-אלקלי, מוצרים נגזרת כלור, אתילן דיכלוריד, מונומר ויניל כלוריד, פוליוויניל כלוריד (PVC), שרפים מיוחדים לאפוקסי ושרף אפוקסי בסיסי ומתווכים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $11.3B | $11.2B | $12.1B | $12.5B | $15.8B | $11.8B | $7.5B | $8.1B | $8.6B | $8.0B | $5.1B | $4.5B | $4.4B | $3.8B | $3.6B | $3.6B | $3.2B | $2.3B | $3.7B | $3.2B | $2.5B |
| רווח גולמי | — | $289M | $2.0B | $2.2B | $4.1B | $3.5B | $1.0B | $1.3B | $2.0B | $1.8B | $983M | $1.2B | $1.3B | $1.1B | $737M | $559M | $483M | $195M | $69M | $271M | $396M |
| שולי רווח גולמי % | — | 2.6% | 16.1% | 17.7% | 25.8% | 29.7% | 13.6% | 15.5% | 23.0% | 21.9% | 19.4% | 26.6% | 29.8% | 29.3% | 20.6% | 15.4% | 15.2% | 8.4% | 1.9% | 8.5% | 16.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | ($1.2B) | ($1.6B) | $875M | $729M | $3.0B | $2.8B | $429M | $656M | $1.4B | $1.2B | $583M | $960M | $1.1B | $953M | $615M | $447M | $378M | $107M | ($30M) | $175M | $313M |
| שולי רווח תפעולי % | -10.9% | -14.1% | 7.2% | 5.8% | 19.3% | 23.8% | 5.7% | 8.1% | 16.3% | 15.2% | 11.5% | 21.5% | 25.5% | 25.4% | 17.2% | 12.3% | 11.9% | 4.6% | -0.8% | 5.5% | 12.6% |
| רווח נקי | ($1.2B) | ($1.5B) | $602M | $479M | $2.2B | $2.0B | $330M | $421M | $996M | $1.3B | $399M | $646M | $679M | $610M | $386M | $259M | $221M | $53M | ($30M) | $115M | $195M |
| שולי רווח נקי % | -10.9% | -13.5% | 5.0% | 3.8% | 14.2% | 17.1% | 4.4% | 5.2% | 11.5% | 16.2% | 7.9% | 14.5% | 15.4% | 16.2% | 10.8% | 7.1% | 7.0% | 2.3% | -0.8% | 3.6% | 7.8% |
| EBITDA | — | ($199M) | $2.2B | $2.0B | $4.2B | $3.7B | $1.2B | $1.4B | $2.1B | $1.8B | $1.0B | $1.2B | $1.3B | $1.1B | $773M | $584M | $512M | $237M | $88M | $281M | $400M |
| רווח למניה (EPS) | $-9.63 | $-11.70 | $4.66 | $3.72 | $17.44 | $15.66 | $2.58 | $3.27 | $7.66 | $10.07 | $3.07 | $4.88 | $5.08 | $4.56 | $2.89 | $1.95 | $1.69 | $0.40 | $-0.23 | $0.88 | $1.49 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 129M | 129M | 129M | 129M | 129M | 128M | 129M | 130M | 130M | 130M | 132M | 134M | 134M | 133M | 133M | 131M | 132M | 131M | 131M | 131M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של WLK.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms