היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Western Alliance Bancorporation פועלת כחברת האחזקות הבנקאית של Western Alliance Bank המספקת מוצרים בנקאיים שונים ושירותים נלווים בעיקר באריזונה, קליפורניה ונבאדה. היא פועלת באמצעות מגזרים מסחריים וצרכניים. החברה מציעה מוצרי פיקדונות, לרבות פיקדון לפי דרישה, צ'קים, חיסכון וחשבונות שוק כספים וכן תעודות פדיון בריבית קבועה ופדיון קבועה של חשבונות פיקדונות; מוצרים ושירותים לניהול אוצר לעסקים קטנים ובינוניים, שירותים בנקאיים מיוחדים למוסדות מסחריים ומשקיעים מתוחכמים; ומוצרים ושירותים למשכנתאות למגורים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $4.7B | $5.3B | $5.0B | $2.1B | $2.3B | $1.8B | $1.3B | $1.3B | $1.1B | $883M | $739M | $551M | $440M | $373M | $334M | $295M | $284M | $324M | $335M | $328M | $102M |
| רווח גולמי | — | $3.2B | $2.9B | $1.7B | $2.3B | $1.8B | $1.1B | $1.1B | $925M | $805M | $687M | $515M | $404M | $330M | $259M | $210M | $142M | $101M | $167M | $182M | $13M |
| שולי רווח גולמי % | — | 61.1% | 58.8% | 79.7% | 100.0% | 100.0% | 83.6% | 84.2% | 86.6% | 91.1% | 93.1% | 93.5% | 91.8% | 88.5% | 77.6% | 71.2% | 49.9% | 31.3% | 49.6% | 55.5% | 13.1% |
| רווח תפעולי (EBIT) | — | $1.2B | $991M | $865M | $1.8B | $1.1B | $622M | $604M | $510M | $452M | $361M | $259M | $197M | $146M | $101M | $50M | ($11M) | ($185M) | ($291M) | $48M | $61M |
| שולי רווח תפעולי % | — | 22.9% | 19.8% | 40.7% | 78.9% | 60.9% | 46.7% | 47.0% | 47.8% | 51.2% | 48.9% | 47.0% | 44.9% | 39.1% | 30.2% | 17.1% | -3.7% | -57.2% | -86.7% | 14.7% | 60.0% |
| רווח נקי | $1.0B | $969M | $788M | $722M | $1.1B | $899M | $507M | $499M | $436M | $325M | $260M | $194M | $148M | $115M | $73M | $31M | ($7M) | ($151M) | ($236M) | $33M | $40M |
| שולי רווח נקי % | 21.3% | 18.4% | 15.7% | 34.0% | 46.0% | 48.8% | 38.0% | 38.8% | 40.8% | 36.9% | 35.2% | 35.3% | 33.6% | 30.9% | 21.7% | 10.7% | -2.5% | -46.7% | -70.5% | 10.0% | 39.0% |
| EBITDA | — | $1.3B | $1.1B | $1.0B | $1.4B | $1.2B | $657M | $633M | $525M | $465M | $374M | $267M | $199M | $148M | $104M | $61M | $4M | ($170M) | ($278M) | $61M | $68M |
| רווח למניה (EPS) | $9.19 | $8.85 | $7.21 | $6.66 | $9.83 | $8.70 | $5.04 | $4.84 | $4.13 | $3.10 | $2.50 | $2.04 | $1.69 | $1.33 | $0.88 | $0.39 | $-0.10 | $-2.57 | $-7.24 | $1.06 | $1.41 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 110M | 109M | 108M | 108M | 103M | 100M | 103M | 105M | 105M | 104M | 95M | 88M | 87M | 83M | 81M | 75M | 59M | 33M | 31M | 28M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של WAL.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms