היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Viatris Inc., יחד עם החברות הבנות שלה, פועלת כחברת בריאות בצפון אמריקה, אירופה, סין, טייוואן, הונג קונג, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד, שאר אסיה, אפריקה, אמריקה הלטינית והמזרח התיכון. היא פועלת בארבעה מגזרים: שווקים מפותחים, סין הגדולה, JANZ ושווקים מתעוררים. החברה מציעה תרופות ממותגות מרשם, תרופות גנריות, תרופות גנריות מורכבות וביוסימילרים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $14.7B | $14.3B | $14.7B | $15.4B | $16.3B | $17.9B | $11.9B | $11.5B | $11.4B | $11.9B | $11.1B | $9.4B | $7.7B | $6.9B | $6.8B | $6.1B | $5.5B | $5.1B | $5.1B | $2.9B | $1.6B |
| רווח גולמי | $5.1B | $5.0B | $5.6B | $6.4B | $6.5B | $5.6B | $3.8B | $3.9B | $4.0B | $4.8B | $4.7B | $4.2B | $3.5B | $3.0B | $2.9B | $2.6B | $2.2B | $2.1B | $2.1B | $1.2B | $844M |
| שולי רווח גולמי % | 34.8% | 35.1% | 38.1% | 41.7% | 40.0% | 31.2% | 31.8% | 33.9% | 35.0% | 40.2% | 42.4% | 44.7% | 45.7% | 44.0% | 42.8% | 41.8% | 40.7% | 40.7% | 40.3% | 40.1% | 52.3% |
| רווח תפעולי (EBIT) | ($87M) | ($2.7B) | $10M | $766M | $1.6B | ($34M) | ($211M) | $716M | $906M | $1.4B | $699M | $1.5B | $1.4B | $1.1B | $1.1B | $1.0B | $722M | $523M | $298M | $372M | $428M |
| שולי רווח תפעולי % | -0.6% | -18.6% | 0.1% | 5.0% | 9.9% | -0.2% | -1.8% | 6.2% | 7.9% | 12.1% | 6.3% | 15.5% | 17.5% | 16.4% | 16.3% | 16.4% | 13.2% | 10.3% | 5.8% | 12.8% | 26.5% |
| רווח נקי | ($411M) | ($3.5B) | ($634M) | $55M | $2.1B | ($1.3B) | ($670M) | $17M | $352M | $696M | $480M | $848M | $929M | $624M | $641M | $537M | $345M | $233M | ($196M) | ($1.5B) | $217M |
| שולי רווח נקי % | -2.8% | -24.6% | -4.3% | 0.4% | 12.8% | -7.1% | -5.6% | 0.1% | 3.1% | 5.8% | 4.3% | 9.0% | 12.0% | 9.0% | 9.4% | 8.8% | 6.3% | 4.6% | -3.8% | -52.2% | 13.5% |
| EBITDA | $2.6B | ($395M) | $2.8B | $3.5B | $6.4B | $4.5B | $2.0B | $2.7B | $3.0B | $3.2B | $2.1B | $2.3B | $1.9B | $1.6B | $1.7B | $1.5B | $1.1B | $947M | $735M | ($992M) | $683M |
| רווח למניה (EPS) | $-0.36 | $-3.00 | $-0.53 | $0.05 | $1.71 | $-1.05 | $-1.11 | $0.03 | $0.68 | $1.30 | $0.92 | $1.70 | $2.34 | $1.58 | $1.52 | $1.22 | $1.05 | $0.76 | $-0.64 | $-5.90 | $0.99 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 1,163M | 1,171M | 1,193M | 1,207M | 1,217M | 1,209M | 601M | 516M | 516M | 537M | 520M | 497M | 398M | 394M | 420M | 439M | 329M | 307M | 304M | 257M | 219M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של VTRS.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms