היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
תאגיד TELUS, יחד עם החברות הבנות שלה, פועלת כחברת תקשורת בקנדה ובעולם. היא פועלת באמצעות מגזרי TELUS Technology Solutions, TELUS Health ו-TELUS Digital Experience. החברה מציעה פתרונות טכנולוגיים הכוללים שירותי ומוצרים של תקשורת קול ונתונים ניידים ונייחים; ושירותי חקלאות ומוצרי צריכה, כגון תוכנה, ניהול נתונים ושרשרת מזון חכמה המונעת על ידי ניתוח נתונים, וטכנולוגיות מוצרי צריכה, כמו גם מכירת ציוד טכנולוגיות ניידות. הוא גם מספק שירותי נתונים המורכבים מפרוטוקול אינטרנט; טֵלֶוִיזִיָה; אירוח; טכנולוגיית מידע מנוהלת ושירותים מבוססי ענן; ואבטחה ואוטומציה לבית ולעסק.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | C$20.4B | C$20.5B | C$20.1B | C$20.0B | C$18.3B | C$16.8B | C$15.3B | C$14.6B | C$14.1B | C$13.2B | C$12.7B | C$12.4B | C$11.9B | C$11.3B | C$10.9B | C$10.4B | C$9.8B | C$10.1B | C$11.7B | C$9.1B | C$8.7B |
| רווח גולמי | C$10.9B | C$6.9B | C$12.5B | C$12.5B | C$11.2B | C$10.1B | C$9.1B | C$8.5B | C$7.7B | C$7.3B | C$7.1B | C$6.9B | C$6.6B | C$6.4B | C$6.0B | C$5.7B | C$3.7B | C$3.9B | C$4.7B | C$6.0B | C$5.9B |
| שולי רווח גולמי % | 53.3% | 33.8% | 62.1% | 62.3% | 61.2% | 60.2% | 59.1% | 58.4% | 54.8% | 55.0% | 55.8% | 55.5% | 55.6% | 56.2% | 55.6% | 54.5% | 38.0% | 38.3% | 39.8% | 66.4% | 68.4% |
| רווח תפעולי (EBIT) | C$366M | C$2.4B | C$2.8B | C$2.4B | C$3.0B | C$3.1B | C$2.5B | C$3.0B | C$2.8B | C$2.6B | C$2.2B | C$2.4B | C$2.4B | C$2.2B | C$2.1B | C$2.0B | C$1.9B | C$1.9B | C$2.5B | C$2.0B | C$2.0B |
| שולי רווח תפעולי % | 1.8% | 11.5% | 13.9% | 11.8% | 16.2% | 18.3% | 16.2% | 20.4% | 20.1% | 19.7% | 17.2% | 18.9% | 20.0% | 19.5% | 19.4% | 18.9% | 19.5% | 18.4% | 21.4% | 21.8% | 23.2% |
| רווח נקי | (C$919M) | C$1.1B | C$993M | C$841M | C$1.6B | C$1.7B | C$1.2B | C$1.7B | C$1.6B | C$1.5B | C$1.2B | C$1.4B | C$1.4B | C$1.3B | C$1.3B | C$1.2B | C$1.0B | C$1.0B | C$1.4B | C$1.3B | C$1.1B |
| שולי רווח נקי % | -4.5% | 5.4% | 4.9% | 4.2% | 8.8% | 9.8% | 7.9% | 12.0% | 11.3% | 11.1% | 9.6% | 11.1% | 11.9% | 11.4% | 12.2% | 11.7% | 10.6% | 10.4% | 11.7% | 13.9% | 12.9% |
| EBITDA | — | C$6.9B | C$6.7B | C$6.5B | C$6.6B | C$6.3B | C$5.5B | C$5.5B | C$5.1B | C$4.8B | C$4.2B | C$4.3B | C$4.2B | C$4.0B | C$3.9B | C$3.8B | C$3.7B | C$3.5B | C$3.8B | C$3.6B | C$3.6B |
| רווח למניה (EPS) | C$-0.57 | C$0.73 | C$0.67 | C$0.58 | C$1.15 | C$1.23 | C$0.94 | C$1.45 | C$1.34 | C$1.23 | C$1.03 | C$1.14 | C$1.15 | C$1.01 | C$1.01 | C$0.93 | C$0.81 | C$0.82 | C$1.07 | C$0.94 | C$0.81 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 1,535M | 1,486M | 1,457M | 1,403M | 1,351M | 1,278M | 1,204M | 1,194M | 1,186M | 1,186M | 1,208M | 1,236M | 1,286M | 1,310M | 1,304M | 1,284M | 1,272M | 1,288M | 1,336M | 1,390M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר קנדי (מטבע הדיווח). התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה. יש לאמת מול הדוחות הרשמיים לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של TU.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms