היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
חברת טורו מספקת ציוד ושירותים מקצועיים לתחזוקת דשא. היא פועלת באמצעות מגזרי מקצוע ומגורים. הוא מציע מכסחות רכיבה והליכה, רולים ירוקים, טרקטורים מפרקיים עם הנעה לכל גלגל, מרסס דשא, כלי רכב, אוורור, תחזוקת בונקרים וציוד דשא אחר; ראשי ספרינקלרים, בקרים, חיישני דשא, שסתומים ותוכנות הפעלה; ורכיבה על מכסחות סיבוביות וסליל, ציוד טיפוח בשטח, כלי רכב רב-תכליתיים, מוצרים לניהול פסולת, טרקטורים מפרקיים עם הנעה לכל גלגל, רכבי פתרון שלג וקרח מדרכות, ואביזרים נלווים ואביזרים נלווים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-07-31 | 2025-10-31 | 2024-10-31 | 2023-10-31 | 2022-10-31 | 2021-10-31 | 2020-10-31 | 2019-10-31 | 2018-10-31 | 2017-10-31 | 2016-10-31 | 2015-10-31 | 2014-10-31 | 2013-10-31 | 2012-10-31 | 2011-10-31 | 2010-10-31 | 2009-10-31 | 2008-10-31 | 2007-10-31 | 2006-10-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $4.8B | $4.5B | $4.6B | $4.6B | $4.5B | $4.0B | $3.4B | $3.1B | $2.6B | $2.5B | $2.4B | $2.4B | $2.2B | $2.0B | $2.0B | $1.9B | $1.7B | $1.5B | $1.9B | $1.9B | $1.8B |
| רווח גולמי | $1.6B | $1.5B | $1.5B | $1.6B | $1.5B | $1.3B | $1.2B | $1.0B | $941M | $921M | $875M | $836M | $773M | $725M | $673M | $637M | $576M | $511M | $653M | $678M | $643M |
| שולי רווח גולמי % | 33.4% | 33.4% | 33.8% | 34.6% | 33.3% | 33.8% | 35.2% | 33.4% | 35.9% | 36.8% | 36.6% | 35.0% | 35.6% | 35.5% | 34.4% | 33.8% | 34.1% | 33.5% | 34.8% | 36.1% | 35.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $492M | $491M | $533M | $431M | $576M | $518M | $426M | $325M | $373M | $355M | $334M | $299M | $263M | $231M | $206M | $184M | $151M | $115M | $198M | $224M | $203M |
| שולי רווח תפעולי % | 10.3% | 10.9% | 11.6% | 9.5% | 12.8% | 13.1% | 12.6% | 10.4% | 14.2% | 14.2% | 14.0% | 12.5% | 12.1% | 11.3% | 10.5% | 9.8% | 8.9% | 7.6% | 10.6% | 11.9% | 11.1% |
| רווח נקי | $363M | $316M | $419M | $330M | $443M | $410M | $330M | $274M | $272M | $268M | $231M | $202M | $174M | $155M | $130M | $118M | $93M | $63M | $120M | $142M | $129M |
| שולי רווח נקי % | 7.6% | 7.0% | 9.1% | 7.2% | 9.8% | 10.3% | 9.8% | 8.7% | 10.4% | 10.7% | 9.7% | 8.4% | 8.0% | 7.6% | 6.6% | 6.2% | 5.5% | 4.1% | 6.4% | 7.6% | 7.0% |
| EBITDA | — | $553M | $703M | $578M | $697M | $628M | $536M | $439M | $453M | $437M | $414M | $373M | $325M | $297M | $267M | $240M | $158M | $160M | $201M | $266M | $245M |
| רווח למניה (EPS) | $3.74 | $3.17 | $4.01 | $3.13 | $4.20 | $3.78 | $3.03 | $2.53 | $2.50 | $2.41 | $2.06 | $1.78 | $1.51 | $1.31 | $1.07 | $0.93 | $0.70 | $0.43 | $0.78 | $0.85 | $0.73 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 100M | 104M | 105M | 106M | 108M | 109M | 108M | 109M | 111M | 112M | 114M | 115M | 118M | 121M | 127M | 134M | 145M | 154M | 167M | 177M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של TTC.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms