היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
T. Rowe Price Group, Inc. היא מנהלת השקעות בבעלות ציבורית. המשרד מספק את שירותיו לאנשים פרטיים, משקיעים מוסדיים, תוכניות פרישה, מתווכים פיננסיים ומוסדות. היא משיקה ומנהלת קרנות נאמנות מניות וקרנות נאמנות. המשרד משקיע בשווקי המניות הציבוריים והרווח הקבוע ברחבי העולם. הוא משתמש בניתוח בסיסי וכמותי בגישה מלמטה למעלה. החברה משתמשת במחקר פנימי וחיצוני לביצוע השקעותיה. היא מעסיקה השקעות אחראיות חברתית תוך התמקדות בנושאי סביבה, חברתיות וממשל. היא משקיעה בעסקאות הון סיכון בשלבים מאוחרים ובדרך כלל משקיעה בין 3 ל-5 מיליון דולר. החברה הייתה ידועה בעבר בשם T. Rowe Group, Inc. ו-T.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $7.7B | $7.3B | $7.1B | $6.5B | $6.5B | $7.7B | $6.2B | $5.6B | $5.4B | $4.8B | $4.2B | $4.2B | $4.0B | $3.5B | $3.0B | $2.7B | $2.4B | $1.9B | $2.1B | $2.2B | $1.8B |
| רווח גולמי | $5.5B | $4.6B | $3.7B | $3.8B | $4.2B | $5.3B | $5.3B | $4.7B | $3.1B | $3.0B | $2.6B | $2.6B | $2.5B | $2.2B | $1.9B | $2.6B | $2.3B | $1.8B | $2.0B | $2.0B | $1.6B |
| שולי רווח גולמי % | 71.1% | 62.7% | 51.9% | 58.6% | 64.2% | 68.9% | 84.9% | 83.5% | 58.2% | 62.2% | 61.3% | 62.0% | 63.0% | 63.4% | 62.2% | 93.1% | 95.4% | 94.5% | 95.2% | 89.9% | 88.6% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $2.4B | $2.2B | $2.3B | $2.0B | $2.4B | $3.7B | $2.1B | $1.7B | $2.4B | $2.1B | $1.7B | $1.9B | $1.9B | $1.6B | $1.4B | $1.2B | $1.0B | $702M | $848M | $996M | $787M |
| שולי רווח תפעולי % | 31.5% | 29.9% | 32.9% | 30.7% | 36.6% | 48.4% | 33.1% | 29.6% | 44.0% | 44.0% | 41.0% | 45.2% | 47.5% | 47.0% | 45.1% | 44.7% | 43.8% | 37.6% | 40.1% | 44.7% | 43.4% |
| רווח נקי | $2.2B | $2.1B | $2.1B | $1.8B | $1.6B | $3.1B | $2.4B | $2.1B | $1.8B | $1.5B | $1.2B | $1.2B | $1.2B | $1.0B | $884M | $773M | $672M | $434M | $491M | $671M | $530M |
| שולי רווח נקי % | 28.4% | 28.5% | 29.6% | 27.1% | 24.0% | 40.2% | 38.2% | 37.9% | 34.2% | 31.2% | 28.8% | 29.1% | 30.9% | 30.1% | 29.2% | 28.1% | 28.4% | 23.2% | 23.2% | 30.1% | 29.2% |
| EBITDA | — | $2.9B | $3.0B | $2.2B | $2.7B | $3.9B | $2.2B | $1.9B | $2.5B | $2.3B | $1.9B | $2.0B | $2.0B | $1.7B | $1.4B | $1.3B | $1.1B | $767M | $910M | $1.1B | $833M |
| רווח למניה (EPS) | $9.96 | $9.33 | $9.40 | $7.79 | $6.86 | $13.47 | $10.26 | $8.93 | $7.44 | $6.11 | $4.85 | $4.69 | $4.60 | $3.93 | $3.39 | $2.94 | $2.54 | $1.65 | $1.82 | $2.40 | $1.90 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 224M | 223M | 225M | 227M | 229M | 231M | 239M | 247M | 245M | 250M | 261M | 267M | 266M | 261M | 263M | 265M | 262M | 270M | 279M | 279M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של TROW.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms