היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Tenet Healthcare Corporation פועלת כחברת שירותי בריאות מגוונת בארצות הברית. החברה פועלת באמצעות שני מגזרים: תפעול ושירותי בתי חולים וטיפול אמבולטורי. בתי החולים הכלליים שלה מציעים שירותי טיפול אקוטי, חדרי ניתוח והתאוששות, שירותי רדיולוגיה וטיפול נשימתי, מעבדות קליניות ובתי מרקחת.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $23.2B | $21.3B | $20.7B | $20.5B | $19.2B | $19.5B | $17.6B | $18.5B | $18.3B | $19.2B | $19.6B | $18.6B | $16.6B | $11.1B | $9.1B | $8.7B | $8.3B | $9.0B | $8.6B | $8.1B | $8.5B |
| רווח גולמי | — | $17.5B | $8.2B | $7.8B | $7.0B | $7.3B | $6.2B | $6.7B | $6.7B | $6.8B | $7.1B | $6.7B | $6.0B | $3.9B | $3.3B | $7.1B | $6.7B | $3.6B | $3.3B | $3.1B | $3.1B |
| שולי רווח גולמי % | — | 82.3% | 39.7% | 38.0% | 36.8% | 37.3% | 35.3% | 36.3% | 36.4% | 35.4% | 36.4% | 35.9% | 35.8% | 35.5% | 36.3% | 82.1% | 81.3% | 39.8% | 38.4% | 37.9% | 37.2% |
| רווח תפעולי (EBIT) | — | $3.4B | $6.0B | $2.5B | $2.3B | $2.9B | $2.0B | $1.5B | $1.6B | $1.1B | $1.2B | $1.1B | $925M | $663M | $749M | $653M | $634M | $596M | $2.3B | $2.2B | ($732M) |
| שולי רווח תפעולי % | — | 16.1% | 28.8% | 12.2% | 12.2% | 14.7% | 11.3% | 8.3% | 8.9% | 5.8% | 6.4% | 5.8% | 5.6% | 6.0% | 8.2% | 7.5% | 7.7% | 6.6% | 26.7% | 26.9% | -8.7% |
| רווח נקי | $2.9B | $1.4B | $3.2B | $611M | $411M | $914M | $399M | ($215M) | $104M | ($704M) | ($192M) | ($140M) | $12M | ($134M) | $152M | $82M | $1.1B | $187M | $25M | ($89M) | ($803M) |
| שולי רווח נקי % | 12.5% | 6.6% | 15.5% | 3.0% | 2.1% | 4.7% | 2.3% | -1.2% | 0.6% | -3.7% | -1.0% | -0.8% | 0.1% | -1.2% | 1.7% | 0.9% | 13.8% | 2.1% | 0.3% | -1.1% | -9.5% |
| EBITDA | — | $4.5B | $6.9B | $3.4B | $3.1B | $3.7B | $2.5B | $2.2B | $2.4B | $1.8B | $2.1B | $1.9B | $1.8B | $861M | $1.2B | $937M | $962M | $1.1B | $843M | $659M | ($395M) |
| רווח למניה (EPS) | $34.48 | $15.49 | $32.69 | $5.83 | $3.72 | $8.42 | $3.75 | $-2.08 | $1.00 | $-7.00 | $-1.93 | $-1.41 | $0.12 | $-1.32 | $1.40 | $0.68 | $8.16 | $1.47 | $0.21 | $-0.75 | $-6.82 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 91M | 98M | 105M | 111M | 109M | 106M | 103M | 104M | 101M | 99M | 99M | 100M | 102M | 109M | 121M | 140M | 127M | 120M | 118M | 118M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של THC.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms