היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
SS&C Technologies Holdings, Inc., יחד עם החברות הבנות שלה, מספקת מוצרי תוכנה ושירותים התומכים בתוכנה לתעשיות שירותים פיננסיים ותעשיות בריאות ביבשת אמריקה, אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה פסיפיק. החברה מחזיקה ומפעילה מחסנית טכנולוגית על פני חשבונאות ניירות ערך; פונקציות חזיתיות, כגון מסחר ודוגמנות; פונקציות משרד הביניים הכוללות ניהול תיקים ודיווח; פונקציות עורפיות, כגון חשבונאות, מדידת ביצועים, התאמה, דיווח, עיבוד וסליקה, ודיווח תאימות ומיסוי; ופתרונות בריאות המורכבים משיפוט תביעות, ניהול הטבות, ניהול טיפול ופתרונות בינה עסקית.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $6.6B | $6.3B | $5.9B | $5.5B | $5.3B | $5.1B | $4.7B | $4.6B | $3.4B | $1.7B | $1.5B | $1.0B | $768M | $713M | $552M | $371M | $329M | $271M | $280M | $248M | $205M |
| רווח גולמי | $3.2B | $3.0B | $2.9B | $2.7B | $2.5B | $2.4B | $2.1B | $2.0B | $1.4B | $789M | $681M | $468M | $357M | $324M | $252M | $187M | $163M | $133M | $138M | $119M | $105M |
| שולי רווח גולמי % | 48.1% | 48.2% | 48.7% | 48.2% | 47.6% | 47.7% | 44.9% | 43.6% | 40.1% | 47.1% | 46.0% | 46.8% | 46.5% | 45.5% | 45.6% | 50.3% | 49.5% | 49.2% | 49.1% | 48.1% | 51.3% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.6B | $1.4B | $1.3B | $1.2B | $1.1B | $1.2B | $986M | $914M | $429M | $397M | $289M | $165M | $200M | $183M | $123M | $94M | $80M | $67M | $65M | $49M | $44M |
| שולי רווח תפעולי % | 23.6% | 22.9% | 22.8% | 22.0% | 21.6% | 24.6% | 21.1% | 19.7% | 12.5% | 23.7% | 19.5% | 16.5% | 26.1% | 25.7% | 22.3% | 25.3% | 24.3% | 24.8% | 23.2% | 19.6% | 21.3% |
| רווח נקי | $864M | $797M | $760M | $607M | $650M | $800M | $625M | $438M | $103M | $329M | $131M | $43M | $131M | $118M | $46M | $51M | $32M | $19M | $19M | $7M | $1M |
| שולי רווח נקי % | 13.2% | 12.7% | 12.9% | 11.0% | 12.3% | 15.8% | 13.4% | 9.5% | 3.0% | 19.6% | 8.8% | 4.3% | 17.1% | 16.5% | 8.3% | 13.8% | 9.8% | 7.0% | 6.7% | 2.6% | 0.5% |
| EBITDA | $2.2B | $2.1B | $2.0B | $2.0B | $1.9B | $1.9B | $1.8B | $1.7B | $924M | $628M | $522M | $291M | $305M | $287M | $179M | $131M | $116M | $102M | $103M | $87M | $72M |
| רווח למניה (EPS) | $3.47 | $3.15 | $3.00 | $2.39 | $2.48 | $2.99 | $2.35 | $1.66 | $0.42 | $1.55 | $0.64 | $0.22 | $0.75 | $0.69 | $0.28 | $0.32 | $0.22 | $0.15 | $0.15 | $0.05 | $0.01 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 245M | 253M | 254M | 254M | 262M | 267M | 267M | 264M | 244M | 212M | 206M | 191M | 175M | 171M | 166M | 161M | 146M | 127M | 127M | 129M | 129M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של SSNC.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms