היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Stifel Financial Corp. פועלת כחברת האחזקות הבנקאית של Stifel, Nicolaus & Company, Incorporated המספקת ניהול עושר קמעונאי ומוסדי, ושירותי בנקאות להשקעות ליחידים, תאגידים, עיריות ומוסדות בארצות הברית, בריטניה, קנדה ובעולם. היא פועלת בשלושה מגזרים: ניהול עושר עולמי, קבוצה מוסדית ואחרת.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $6.7B | $6.3B | $5.9B | $5.1B | $4.5B | $4.7B | $3.8B | $3.5B | $3.2B | $3.0B | $2.6B | $2.3B | $2.2B | $2.0B | $1.6B | $1.4B | $1.4B | $1.1B | $889M | $793M | $333M |
| רווח גולמי | $6.0B | $5.5B | $4.9B | $4.3B | $4.3B | $4.7B | $3.7B | $3.3B | $3.0B | $2.9B | $2.5B | $2.3B | $2.2B | $1.9B | $1.6B | $1.4B | $1.4B | $1.1B | $870M | $763M | $227M |
| שולי רווח גולמי % | 89.6% | 86.6% | 82.9% | 83.6% | 94.8% | 99.3% | 97.4% | 94.6% | 94.0% | 97.6% | 97.4% | 98.1% | 98.1% | 97.7% | 97.9% | 98.2% | 99.0% | 98.9% | 97.9% | 96.2% | 68.2% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.6B | $871M | $928M | $707M | $885M | $1.1B | $651M | $599M | $534M | $270M | $143M | $142M | $291M | $185M | $230M | $138M | $0M | $120M | $92M | $54M | $26M |
| שולי רווח תפעולי % | 24.5% | 13.8% | 15.8% | 13.9% | 19.5% | 22.6% | 17.3% | 17.3% | 17.0% | 9.1% | 5.5% | 6.1% | 13.1% | 9.3% | 14.4% | 9.9% | -0.0% | 10.9% | 10.3% | 6.8% | 7.9% |
| רווח נקי | $954M | $684M | $731M | $523M | $662M | $825M | $503M | $448M | $394M | $183M | $82M | $92M | $176M | $162M | $139M | $84M | $2M | $76M | $56M | $32M | $15M |
| שולי רווח נקי % | 14.3% | 10.9% | 12.4% | 10.2% | 14.6% | 17.5% | 13.4% | 12.9% | 12.5% | 6.2% | 3.1% | 4.0% | 8.0% | 8.2% | 8.7% | 6.0% | 0.1% | 6.9% | 6.2% | 4.1% | 4.6% |
| EBITDA | $1.7B | $934M | $1.0B | $788M | $955M | $1.1B | $712M | $654M | $575M | $314M | $200M | $189M | $332M | $231M | $265M | $172M | $29M | $146M | $109M | $86M | $34M |
| רווח למניה (EPS) | $8.00 | $6.20 | $6.59 | $4.61 | $5.63 | $6.96 | $4.39 | $3.80 | $3.23 | $1.50 | $0.70 | $0.78 | $1.54 | $1.47 | $1.47 | $0.89 | $0.02 | $1.04 | $0.88 | $0.56 | $0.33 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 162M | 110M | 111M | 113M | 118M | 119M | 115M | 118M | 122M | 122M | 116M | 118M | 115M | 110M | 94M | 95M | 87M | 73M | 63M | 58M | 47M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של SF.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms