היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Reliance, Inc. פועלת כספקית פתרונות מתכת מגוונת וחברת מרכזי שירות למתכות בעיקר בארצות הברית וקנדה. החברה מפיצה מוצרי מתכת, לרבות סגסוגת, אלומיניום, פליז, נחושת, פלדת פחמן, נירוסטה, טיטניום ומוצרי פלדה מיוחדים אחרים; ומספקת שירותי עיבוד מתכות למוצרי צריכה, ייצור כללי, בנייה לא למגורים, תחבורה, תעופה וחלל, אנרגיה, אלקטרוניקה וייצור מוליכים למחצה, מכונות תעשייתיות ותעשיות כבדות. היא מוכרת את מוצריה ישירות ליצרני ציוד מקורי, הכוללים בעיקר חנויות מכונות קטנות ויצרנים. החברה הייתה ידועה בעבר בשם Reliance Steel & Aluminum Co. ושינתה את שמה ל-Reliance, Inc. בפברואר 2024. Reliance, Inc.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $17.4B | $14.3B | $13.8B | $14.8B | $17.0B | $14.1B | $8.8B | $11.0B | $11.5B | $9.7B | $8.6B | $9.3B | $10.5B | $9.2B | $8.4B | $8.1B | $6.3B | $5.3B | $8.7B | $7.3B | $5.7B |
| רווח גולמי | ($569M) | $3.8B | $3.8B | $4.3B | $5.0B | $4.3B | $2.6B | $3.1B | $3.1B | $2.6B | $2.4B | $2.3B | $2.4B | $2.2B | $2.1B | $1.9B | $1.5B | $1.3B | $2.1B | $1.8B | $1.4B |
| שולי רווח גולמי % | -3.3% | 26.8% | 27.7% | 29.1% | 29.4% | 30.2% | 29.3% | 28.3% | 26.6% | 26.4% | 27.6% | 24.9% | 23.0% | 23.9% | 24.4% | 22.8% | 23.2% | 24.1% | 23.7% | 24.2% | 25.2% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.5B | $1.0B | $1.2B | $1.7B | $2.5B | $2.0B | $724M | $1.0B | $958M | $666M | $577M | $591M | $641M | $578M | $662M | $573M | $361M | $250M | $853M | $724M | $627M |
| שולי רווח תפעולי % | 8.9% | 7.1% | 8.5% | 11.8% | 14.7% | 13.9% | 8.2% | 9.2% | 8.3% | 6.9% | 6.7% | 6.3% | 6.1% | 6.3% | 7.8% | 7.0% | 5.7% | 4.7% | 9.8% | 10.0% | 10.9% |
| רווח נקי | $1.1B | $739M | $875M | $1.3B | $1.8B | $1.4B | $369M | $702M | $634M | $613M | $304M | $312M | $372M | $322M | $404M | $344M | $194M | $148M | $483M | $408M | $355M |
| שולי רווח נקי % | 6.4% | 5.2% | 6.3% | 9.0% | 10.8% | 10.0% | 4.2% | 6.4% | 5.5% | 6.3% | 3.5% | 3.3% | 3.5% | 3.5% | 4.8% | 4.2% | 3.1% | 2.8% | 5.5% | 5.6% | 6.2% |
| EBITDA | — | $1.3B | $1.4B | $2.0B | $2.7B | $2.3B | $848M | $1.3B | $1.2B | $943M | $798M | $819M | $894M | $796M | $861M | $745M | $511M | $414M | $981M | $813M | $696M |
| רווח למניה (EPS) | $21.43 | $13.98 | $15.56 | $22.64 | $29.92 | $21.97 | $5.66 | $10.34 | $8.75 | $8.34 | $4.16 | $4.16 | $4.73 | $4.14 | $5.33 | $4.58 | $2.61 | $2.01 | $6.56 | $5.36 | $4.82 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 53M | 56M | 59M | 61M | 64M | 65M | 68M | 72M | 74M | 73M | 75M | 79M | 78M | 76M | 75M | 74M | 74M | 74M | 76M | 74M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של RS.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms