היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Range Resources Corporation פועלת כחברת גז טבעי, נוזלי גז טבעי (NGL) ונפט עצמאית בארצות הברית. החברה עוסקת בחיפוש, פיתוח ורכישה של גז טבעי, NGL ונכסי נפט הממוקמים באזור האפלצ'ים. היא מוכרת גז טבעי לחברות שירות, שיווק וחברות ביניים ולמשתמשים תעשייתיים; NGLs למשתמשי קצה פטרוכימיים, בתי זיקוק, משווקים/סוחרים ומעבדי גז טבעי; ונפט למעבדי נפט גולמי, הובלות וחברות זיקוק ושיווק. החברה הייתה ידועה בעבר בשם Lomak Petroleum Inc. ושינתה את שמה ל-Range Resources Corporation ביולי 1992. Range Resources Corporation נוסדה בשנת 1976 ומרכזה בפורט וורת', טקסס.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $3.4B | $3.0B | $2.3B | $3.4B | $5.3B | $3.6B | $2.0B | $2.8B | $3.3B | $2.6B | $1.4B | $1.6B | $2.4B | $1.8B | $1.5B | $1.2B | $961M | $907M | $1.3B | $865M | $780M |
| רווח גולמי | — | $1.0B | $575M | — | $3.2B | $1.6B | — | — | $899M | — | ($19M) | — | — | $778M | — | $574M | — | $695M | $1.1B | $713M | $654M |
| שולי רווח גולמי % | — | 34.1% | 24.5% | 30.6% | 60.5% | 44.6% | 1.0% | 12.2% | 27.0% | 25.6% | -1.4% | -7.0% | 41.2% | 42.5% | 38.5% | 48.3% | 43.6% | 76.6% | 84.1% | 82.4% | 83.9% |
| רווח תפעולי (EBIT) | — | $836M | $354M | $563M | $3.0B | $1.4B | ($199M) | $101M | $655M | $327M | ($236M) | ($298M) | $564M | $423M | $282M | $341M | $162M | $173M | $592M | $346M | $379M |
| שולי רווח תפעולי % | — | 27.9% | 15.1% | 22.2% | 56.1% | 38.4% | -11.2% | 3.9% | 19.6% | 13.6% | -17.4% | -25.2% | 27.6% | 23.1% | 20.7% | 28.7% | 19.4% | 19.1% | 44.7% | 40.0% | 48.6% |
| רווח נקי | $891M | $658M | $266M | $871M | $1.2B | $412M | ($712M) | ($1.7B) | ($1.7B) | $333M | ($521M) | ($714M) | $634M | $116M | $13M | $58M | ($239M) | ($54M) | $351M | $231M | $159M |
| שולי רווח נקי % | 25.9% | 22.0% | 11.3% | 34.3% | 22.2% | 11.5% | -40.0% | -66.0% | -52.4% | 13.9% | -38.3% | -60.4% | 31.1% | 6.3% | 0.9% | 4.9% | -28.7% | -5.9% | 26.5% | 26.7% | 20.3% |
| EBITDA | — | $1.3B | $728M | $1.6B | $1.9B | $994M | ($71M) | ($378M) | ($909M) | $976M | ($67M) | $285M | $1.8B | $832M | $675M | $587M | $516M | $433M | $944M | $576M | $563M |
| רווח למניה (EPS) | $3.78 | $2.74 | $1.10 | $3.63 | $4.80 | $1.65 | $-2.95 | $-6.92 | $-7.09 | $1.36 | $-2.75 | $-4.29 | $3.86 | $0.72 | $0.08 | $0.36 | $-1.51 | $-0.35 | $2.25 | $1.54 | $1.14 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 240M | 243M | 240M | 246M | 249M | 241M | 248M | 246M | 245M | 190M | 166M | 164M | 161M | 160M | 159M | 158M | 155M | 156M | 150M | 139M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של RRC.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms