היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Regions Financial Corporation, חברת אחזקות פיננסיות, מספקת מוצרים ושירותים בנקאיים שונים ומוצרים ושירותים נלווים ללקוחות פרטיים וארגוניים. הוא פועל באמצעות שלושה מגזרים: בנק תאגידי, בנק לצרכנות וניהול הון. מגזר הבנקים העסקיים מציע שירותי בנקאות מסחרית, כגון נדל"ן מסחרי ותעשייתי, נדל"ן מסחרי והלוואות נדל"ן למשקיעים; מימון חכירת ציוד; מוצרי פיקדון; פעילויות בשוק ההון, כגון חיתום והשמה של ניירות ערך; וסינדיקציה והשמה של הלוואות, מטבע חוץ, נגזרים, מיזוג ורכישה ושירותי ייעוץ אחרים למפתחי ומשקיעים של נדל"ן תאגידי, ביניים ומשקיעים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $9.6B | $9.6B | $9.4B | $9.2B | $7.5B | $6.6B | $6.6B | $6.7B | $6.4B | $5.9B | $5.8B | $5.7B | $5.5B | $5.7B | $5.9B | $6.2B | $6.9B | $8.0B | $9.6B | $10.9B | $7.7B |
| רווח גולמי | $7.4B | $7.2B | $6.6B | $7.0B | $6.9B | $7.0B | $4.9B | $5.5B | $5.5B | $5.4B | $5.2B | $5.2B | $5.2B | $5.2B | $5.0B | $3.8B | $2.8B | $2.4B | $4.8B | $6.7B | $5.2B |
| שולי רווח גולמי % | 76.8% | 74.6% | 70.4% | 76.7% | 92.2% | 105.4% | 74.4% | 81.6% | 87.0% | 91.5% | 89.8% | 91.3% | 93.4% | 91.0% | 86.0% | 61.6% | 40.2% | 30.6% | 50.3% | 61.3% | 67.7% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $2.8B | $2.7B | $2.4B | $2.6B | $2.9B | $3.2B | $1.3B | $2.0B | $2.0B | $1.9B | $1.7B | $1.5B | $1.7B | $1.7B | $1.7B | $161M | ($844M) | ($1.3B) | ($5.9B) | $2.0B | $2.0B |
| שולי רווח תפעולי % | 29.8% | 28.5% | 25.1% | 28.5% | 38.4% | 48.7% | 19.8% | 29.6% | 30.7% | 31.4% | 28.6% | 27.0% | 30.4% | 29.0% | 28.3% | 2.6% | -12.3% | -15.9% | -61.7% | 18.7% | 25.9% |
| רווח נקי | $2.2B | $2.2B | $1.9B | $2.1B | $2.2B | $2.5B | $1.1B | $1.6B | $1.8B | $1.3B | $1.2B | $1.1B | $1.1B | $1.1B | $1.1B | ($215M) | ($539M) | ($1.0B) | ($5.6B) | $1.3B | $1.4B |
| שולי רווח נקי % | 23.3% | 22.4% | 20.2% | 22.7% | 30.0% | 38.2% | 16.5% | 23.6% | 27.7% | 21.3% | 20.0% | 18.7% | 20.8% | 19.0% | 19.1% | -3.5% | -7.8% | -12.9% | -58.2% | 11.5% | 17.6% |
| EBITDA | $2.9B | $2.8B | $2.5B | $2.8B | $3.2B | $3.6B | $1.7B | $2.4B | $2.4B | $2.4B | $2.2B | $2.1B | $2.2B | $2.3B | $2.4B | $844M | ($112M) | ($984M) | ($5.6B) | $2.3B | $2.2B |
| רווח למניה (EPS) | $2.55 | $2.45 | $2.06 | $2.21 | $2.38 | $2.62 | $1.14 | $1.58 | $1.60 | $1.05 | $0.92 | $0.80 | $0.83 | $0.77 | $0.81 | $-0.22 | $-0.44 | $-1.04 | $-8.05 | $1.76 | $2.67 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 857M | 880M | 918M | 938M | 942M | 963M | 962M | 999M | 1,102M | 1,198M | 1,261M | 1,334M | 1,387M | 1,410M | 1,387M | 999M | 1,227M | 989M | 695M | 713M | 507M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של RF.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms