היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
RB Global, Inc. מפעילה שוק המספק תובנות, שירותים ופתרונות עסקה עבור קונים ומוכרים של נכסים מסחריים וכלי רכב ברחבי העולם. מותגי השוק של החברה כוללים את Ritchie Bros., מכרז של נכסים מסחריים וכלי רכב; IAA, שוק דיגיטלי המחבר בין קונים ומוכרי רכב; Rouse, המספקת ניהול נכסים, אינטליגנציה מונעת נתונים ומערכת השוואת ביצועים; SmartEquip, פלטפורמה טכנולוגית התומכת בניהול מחזור חיי הציוד על ידי לקוחות; ו-Veritread, שוק מקוון לפתרון הובלה כבדה. הוא מציע גם שירותי עסקאות, כספים, תשלום הלוואות, הערכה, בדיקה, רישום, שיפוץ, הובלה ולוגיסטיקה, נתונים, חלקים, מענה לקטסטרופה ושירותי כותרת.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $4.9B | $4.7B | $4.3B | $3.7B | $1.7B | $1.4B | $1.4B | $1.3B | $1.2B | $971M | $1.1B | $516M | $481M | $467M | $438M | $396M | $357M | $377M | $355M | $314M | $221M |
| רווח גולמי | $2.2B | $1.7B | $2.0B | $1.8B | $957M | $814M | $762M | $673M | $637M | $532M | $500M | $460M | $423M | $413M | $388M | $348M | $310M | $327M | $305M | $267M | $187M |
| שולי רווח גולמי % | 44.6% | 35.8% | 46.8% | 48.3% | 55.2% | 57.4% | 55.3% | 51.0% | 54.4% | 54.7% | 44.4% | 89.1% | 88.0% | 88.4% | 88.6% | 87.9% | 86.8% | 86.8% | 86.0% | 85.1% | 84.3% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $922M | $825M | $761M | $471M | $454M | $241M | $263M | $223M | $185M | $107M | $136M | $175M | $128M | $126M | $119M | $104M | $92M | $127M | $116M | $102M | $73M |
| שולי רווח תפעולי % | 18.9% | 17.7% | 17.8% | 12.8% | 26.2% | 17.0% | 19.1% | 16.9% | 15.8% | 11.1% | 12.0% | 33.9% | 26.6% | 27.0% | 27.2% | 26.2% | 25.6% | 33.7% | 32.6% | 32.4% | 32.8% |
| רווח נקי | $487M | $436M | $413M | $206M | $320M | $152M | $170M | $149M | $121M | $75M | $92M | $136M | $91M | $94M | $80M | $77M | $66M | $93M | $101M | $77M | $49M |
| שולי רווח נקי % | 10.0% | 9.3% | 9.6% | 5.6% | 18.4% | 10.7% | 12.3% | 11.3% | 10.4% | 7.7% | 8.2% | 26.4% | 18.9% | 20.0% | 18.2% | 19.4% | 18.4% | 24.8% | 28.6% | 24.4% | 22.2% |
| EBITDA | — | $1.4B | $1.4B | $958M | $580M | $343M | $359M | $315M | $264M | $168M | $177M | $223M | $179M | $185M | $160M | $156M | $133M | $164M | $165M | $121M | $86M |
| רווח למניה (EPS) | $2.53 | $2.33 | $2.23 | $1.23 | $2.86 | $1.36 | $1.54 | $1.36 | $1.11 | $0.69 | $0.85 | $1.27 | $0.85 | $0.87 | $0.74 | $0.72 | $0.62 | $0.88 | $0.96 | $0.72 | $0.47 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 187M | 185M | 168M | 112M | 111M | 110M | 110M | 109M | 108M | 107M | 107M | 108M | 107M | 107M | 107M | 106M | 106M | 106M | 106M | 104M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של RBA.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms