היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Public Storage, חבר ב-S&P 500, הוא REIT שרוכש, מפתח, מחזיק ומפעיל מתקני אחסון עצמיים. ב-30 בספטמבר 2026, החברה: (i) החזיקה ו/או הפעילה 4,764 מתקני אחסון עצמיים עם כ-339 מיליון רגל מרובע נטו הניתנים להשכרה, הממוקמים ב-42 מדינות, פורטו ריקו וקנדה ו-(ii) החזיקה ב-35% מניות משותף ב-Shurgard Self Storage Limited (הבעלים של מתקני SHUR38 עצמית של Euronext Brussels), הממוקמת ב- SHUR38. שבע מדינות מערב אירופה עם כ-19 מיליון רגל רבוע נטו להשכרה, פעלו תחת המותג Shurgard. מטה האחסון הציבורי נמצא בפריסקו, טקסס. אחסון ציבורי התאגדה בשנת 1972 במרילנד.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $5.0B | $4.8B | $4.7B | $4.5B | $4.2B | $3.4B | $2.9B | $2.9B | $2.8B | $2.7B | $2.6B | $2.4B | $2.2B | $2.0B | $1.8B | $1.7B | $1.6B | $1.6B | $1.7B | $1.8B | $1.4B |
| רווח גולמי | $3.0B | $1.2B | $3.4B | $3.4B | $3.1B | $2.5B | $2.0B | $2.0B | $2.0B | $2.0B | $1.9B | $1.7B | $1.6B | $1.4B | $1.3B | $1.2B | $1.1B | — | — | — | $883M |
| שולי רווח גולמי % | 60.6% | 25.0% | 73.2% | 74.6% | 74.8% | 73.0% | 70.2% | 71.5% | 72.6% | 73.5% | 73.9% | 73.3% | 71.8% | 71.5% | 69.8% | 67.7% | 67.3% | 83.2% | 8.8% | 86.4% | 63.9% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.8B | $2.3B | $2.2B | $2.3B | $2.3B | $1.7B | $1.4B | $1.5B | $1.4B | $1.4B | $1.4B | $1.2B | $1.1B | $951M | $872M | $763M | $693M | $727M | $84M | $411M | $360M |
| שולי רווח תפעולי % | 36.1% | 46.7% | 46.9% | 51.3% | 54.4% | 49.9% | 48.4% | 51.4% | 51.2% | 53.3% | 53.7% | 51.7% | 48.5% | 48.4% | 47.3% | 43.9% | 42.9% | 54.9% | 6.1% | 30.7% | 26.1% |
| רווח נקי | $1.9B | $1.8B | $2.1B | $2.1B | $4.3B | $2.0B | $1.4B | $1.5B | $1.7B | $1.4B | $1.5B | $1.3B | $1.1B | $1.1B | $939M | $824M | $672M | $835M | $935M | $458M | $314M |
| שולי רווח נקי % | 37.8% | 37.0% | 44.1% | 47.5% | 104.0% | 57.2% | 46.6% | 53.3% | 62.0% | 54.0% | 56.8% | 55.1% | 52.5% | 53.6% | 51.0% | 47.5% | 41.6% | 63.0% | 68.0% | 34.2% | 22.7% |
| EBITDA | — | $3.2B | $3.5B | $3.3B | $3.2B | $2.8B | $2.0B | $2.1B | $2.2B | $1.9B | $1.9B | $1.7B | $1.6B | $1.5B | $1.3B | $1.2B | $1.1B | $1.2B | $498M | $1.1B | $798M |
| רווח למניה (EPS) | $10.39 | $10.14 | $11.77 | $12.20 | $24.67 | $11.13 | $7.77 | $8.71 | $9.82 | $8.28 | $8.36 | $7.56 | $6.61 | $6.09 | $5.47 | $4.82 | $3.96 | $4.95 | $5.53 | $2.69 | $2.19 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 176M | 176M | 176M | 176M | 176M | 175M | 175M | 174M | 174M | 174M | 174M | 173M | 173M | 172M | 171M | 170M | 169M | 169M | 170M | 144M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של PSA.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms