היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Koninklijke Philips N.V. פועלת כחברת טכנולוגיית בריאות בצפון אמריקה, בסין הגדולה ובעולם. היא פועלת באמצעות מגזרי אבחון וטיפול, טיפול מקושר ובריאות אישית. החברה מספקת פתרונות הדמיה אבחנתית, כוללת יחידה עסקית אולטרסאונד, הדמיית תהודה מגנטית, טומוגרפיה ממוחשבת וצילום רנטגן אבחנתי; טיפול מודרך תדמית, כולל מערכות טיפול מונחה תדמית ומכשירי טיפול מונחה תדמית. הוא מציע גם ניטור, אינפורמטיקה ארגונית וטיפול בשינה ובנשימה, כמו גם בריאות אישית. ל- Koninklijke Philips N.V. יש ברית אסטרטגית עם WellSpan Health למוצרים ופלטפורמות מתקדמות של טכנולוגיות הדמיה ואבחון.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | €17.7B | €17.8B | €18.0B | €18.2B | €17.8B | €17.2B | €17.3B | €17.1B | €18.1B | €17.8B | €24.5B | €24.2B | €21.4B | €23.3B | €24.8B | €22.6B | €25.4B | €23.2B | €26.4B | €26.8B | €27.0B |
| רווח גולמי | €8.1B | €8.1B | €7.8B | €7.4B | €7.2B | €7.2B | €7.9B | €7.9B | €8.6B | €8.2B | €10.6B | €9.9B | €8.2B | €9.7B | €9.4B | €8.6B | €9.5B | €8.1B | €8.5B | €9.2B | €8.3B |
| שולי רווח גולמי % | 45.9% | 45.2% | 43.1% | 41.0% | 40.4% | 41.8% | 45.7% | 46.4% | 47.2% | 46.0% | 43.3% | 40.6% | 38.4% | 41.5% | 38.0% | 38.3% | 37.5% | 34.8% | 32.1% | 34.2% | 30.8% |
| רווח תפעולי (EBIT) | €1.7B | €1.4B | €529M | (€115M) | (€1.5B) | €553M | €1.3B | €1.4B | €1.7B | €1.5B | €1.9B | €992M | €486M | €2.0B | €1.0B | (€269M) | €2.1B | €614M | €54M | €1.9B | €1.2B |
| שולי רווח תפעולי % | 9.7% | 8.0% | 2.9% | -0.6% | -8.6% | 3.2% | 7.3% | 8.0% | 9.5% | 8.5% | 7.7% | 4.1% | 2.3% | 8.5% | 4.2% | -1.2% | 8.1% | 2.6% | 0.2% | 6.9% | 4.4% |
| רווח נקי | €1.1B | €895M | (€702M) | (€466M) | (€1.6B) | €3.3B | €1.2B | €1.2B | €1.1B | €1.7B | €1.4B | €645M | €415M | €1.2B | €226M | (€1.3B) | €1.4B | €410M | (€92M) | €4.2B | €5.4B |
| שולי רווח נקי % | 6.3% | 5.0% | -3.9% | -2.6% | -9.0% | 19.4% | 6.9% | 6.8% | 6.0% | 9.3% | 5.9% | 2.7% | 1.9% | 5.0% | 0.9% | -5.7% | 5.7% | 1.8% | -0.4% | 15.6% | 20.0% |
| EBITDA | — | €2.6B | €1.8B | €1.0B | €115M | €2.0B | €2.8B | €2.6B | €2.8B | €2.6B | €2.4B | €1.8B | €1.8B | €3.1B | €1.9B | €1.0B | €3.6B | €2.3B | €656M | €2.7B | €2.0B |
| רווח למניה (EPS) | €1.16 | €0.93 | €-0.75 | €-0.49 | €-1.69 | €3.49 | €1.24 | €1.20 | €1.09 | €1.64 | €1.46 | €0.66 | €0.42 | €1.19 | €0.23 | €-1.27 | €1.43 | €0.41 | €-0.09 | €3.57 | €4.27 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 963M | 933M | 949M | 952M | 950M | 958M | 973M | 997M | 1,007M | 990M | 984M | 983M | 983M | 988M | 1,020M | 1,010M | 990M | 1,062M | 1,170M | 1,261M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי אירו (מטבע הדיווח). התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה. יש לאמת מול הדוחות הרשמיים לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של PHG.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms