היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Grupo Aeroportuario del Pacífico, S.A.B. de C.V., יחד עם החברות הבנות שלה, מפתחת, מפעילה ומנהלת שדות תעופה במקסיקו ובג'מייקה. החברה מפעילה שנים עשר שדות תעופה בינלאומיים באזור השקט והמרכז של מקסיקו; ושני שדות תעופה בינלאומיים בג'מייקה. היא מציעה גם שירותים אווירונאוטיים, כגון נוסעים, נחיתת מטוסים, דמי חניה, השכרת שטח לחברות תעופה אלו, אבטחה של נמל תעופה ושביל נוסעים ואוטובוס לשדה התעופה; שירותים משלימים, לרבות טיפול במטען, הסעדה, תחזוקה ותיקון מטוסים ודלק; טיפול במטען; ושירותי הובלה יבשתית.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | MXN 35.4B | MXN 32.5B | MXN 26.8B | MXN 33.2B | MXN 27.4B | MXN 19.0B | MXN 11.9B | MXN 843M | MXN 14.1B | MXN 12.4B | MXN 11.1B | MXN 8.1B | MXN 5.5B | MXN 5.2B | MXN 4.9B | MXN 4.9B | MXN 4.4B | MXN 3.3B | MXN 3.5B | MXN 3.5B | MXN 2.9B |
| רווח גולמי | MXN 11.7B | MXN 25.1B | MXN 20.7B | MXN 19.4B | MXN 14.5B | MXN 9.4B | MXN 4.1B | MXN 416M | MXN 7.6B | MXN 6.6B | MXN 5.5B | MXN 4.1B | MXN 2.9B | MXN 3.7B | MXN 2.5B | MXN 2.9B | MXN 3.4B | MXN 2.4B | MXN 2.4B | MXN 2.5B | MXN 2.9B |
| שולי רווח גולמי % | 33.1% | 77.1% | 77.2% | 58.4% | 53.1% | 49.3% | 34.5% | 49.4% | 53.7% | 53.0% | 49.8% | 50.2% | 52.6% | 70.0% | 50.3% | 59.1% | 78.0% | 73.4% | 69.3% | 72.2% | 100.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | MXN 19.3B | MXN 17.6B | MXN 15.1B | MXN 15.1B | MXN 13.8B | MXN 8.9B | MXN 3.8B | MXN 416M | MXN 7.2B | MXN 6.3B | MXN 5.2B | MXN 4.1B | MXN 2.8B | MXN 2.4B | MXN 2.1B | MXN 1.6B | MXN 1.6B | MXN 1.3B | MXN 1.4B | (MXN 1.6B) | MXN 2.9B |
| שולי רווח תפעולי % | 54.6% | 54.0% | 56.2% | 45.6% | 50.4% | 46.6% | 32.2% | 49.4% | 51.3% | 50.8% | 47.1% | 50.4% | 49.9% | 45.4% | 42.7% | 33.3% | 35.6% | 39.6% | 41.5% | -45.6% | 100.0% |
| רווח נקי | MXN 11.2B | MXN 10.0B | MXN 8.6B | MXN 9.5B | MXN 9.0B | MXN 6.0B | MXN 2.0B | MXN 278M | MXN 5.1B | MXN 4.7B | MXN 3.4B | MXN 2.7B | MXN 2.2B | MXN 2.2B | MXN 1.8B | MXN 1.5B | MXN 1.5B | MXN 1.2B | MXN 1.5B | (MXN 1.4B) | MXN 1.6B |
| שולי רווח נקי % | 31.5% | 30.8% | 32.2% | 28.7% | 32.9% | 31.5% | 16.6% | 33.0% | 36.4% | 38.3% | 30.2% | 33.6% | 40.4% | 43.0% | 35.8% | 30.1% | 34.3% | 36.7% | 44.1% | -40.3% | 55.7% |
| EBITDA | — | MXN 17.9B | MXN 18.1B | MXN 18.7B | MXN 16.1B | MXN 10.9B | MXN 5.8B | MXN 535M | MXN 8.8B | MXN 7.7B | MXN 6.6B | MXN 5.0B | MXN 3.7B | MXN 3.3B | MXN 3.0B | MXN 2.7B | MXN 2.6B | MXN 2.2B | MXN 2.5B | (MXN 753M) | (MXN 490M) |
| רווח למניה (EPS) | MXN 203.84 | MXN 197.92 | MXN 170.44 | MXN 188.86 | MXN 177.29 | MXN 115.48 | MXN 37.46 | MXN 5.30 | MXN 97.77 | MXN 90.02 | MXN 63.81 | MXN 51.87 | MXN 42.66 | MXN 42.38 | MXN 33.39 | MXN 27.60 | MXN 26.87 | MXN 21.40 | MXN 27.49 | MXN -25.01 | MXN 29.17 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 51M | 51M | 51M | 51M | 52M | 53M | 53M | 53M | 53M | 53M | 53M | 53M | 53M | 53M | 54M | 56M | 56M | 56M | 56M | 56M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי MXN (מטבע הדיווח). התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה. יש לאמת מול הדוחות הרשמיים לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של PAC.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms