היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Old Republic International Corporation, באמצעות חברות הבנות שלה, מספקת חיתום ביטוח ושירותים נלווים בארצות הברית ובקנדה. היא פועלת בשני מגזרים, ביטוח מיוחד וביטוח תואר. מגזר הביטוחים המיוחדים מספק קווי כיסויים, כגון תאונות ובריאות, תעופה, רכב מסחרי, ריבוי סכנות מסחריות, רכוש מסחרי, סייבר, איכות הסביבה, עודפים ועודפים, אחריות לבית ולרכב, אחריות מורחבת לרכב, אחריות כללית, ימית, תאונות נסיעה ופיצויים לעובדים, כמו גם פיצויים פיננסיים ונאמנות ודיירים ומשרדים, כיסויים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $9.7B | $9.1B | $8.2B | $7.3B | $8.1B | $9.3B | $7.2B | $7.2B | $6.0B | $6.3B | $5.9B | $5.8B | $5.5B | $5.4B | $5.0B | $4.6B | $4.1B | $3.8B | $3.2B | $4.1B | $3.8B |
| רווח גולמי | $5.0B | $4.6B | $5.2B | $7.3B | $5.7B | $9.3B | $7.2B | $7.2B | $6.0B | $6.3B | $5.9B | $5.8B | $5.5B | $5.4B | $5.0B | $4.6B | $4.1B | $3.8B | $3.2B | $4.1B | $3.8B |
| שולי רווח גולמי % | 51.9% | 50.3% | 63.3% | 100.0% | 70.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.5B | $1.2B | $1.1B | $599M | $857M | $1.8B | $557M | $1.2B | $480M | $788M | $736M | $674M | $635M | $694M | ($92M) | ($173M) | $60M | ($249M) | ($816M) | $386M | $690M |
| שולי רווח תפעולי % | 15.2% | 13.0% | 13.0% | 8.2% | 10.6% | 19.0% | 7.8% | 16.5% | 8.0% | 12.6% | 12.5% | 11.7% | 11.5% | 12.8% | -1.9% | -3.7% | 1.5% | -6.6% | -25.2% | 9.4% | 18.2% |
| רווח נקי | $1.1B | $936M | $853M | $599M | $686M | $1.5B | $559M | $1.1B | $370M | $560M | $467M | $422M | $410M | $448M | ($69M) | ($140M) | $30M | ($99M) | ($558M) | $272M | $465M |
| שולי רווח נקי % | 11.8% | 10.3% | 10.4% | 8.2% | 8.5% | 16.4% | 7.8% | 14.6% | 6.2% | 8.9% | 7.9% | 7.3% | 7.4% | 8.2% | -1.4% | -3.0% | 0.7% | -2.6% | -17.2% | 6.7% | 12.2% |
| EBITDA | $1.5B | $1.2B | $1.1B | $599M | $952M | $1.8B | $557M | $1.2B | $480M | $788M | $736M | $674M | $635M | $694M | ($92M) | ($173M) | $60M | ($249M) | ($816M) | $386M | $690M |
| רווח למניה (EPS) | $4.58 | $3.75 | $3.24 | $2.10 | $2.26 | $5.05 | $1.87 | $3.51 | $1.23 | $1.87 | $1.58 | $1.43 | $1.39 | $1.52 | $-0.27 | $-0.55 | $0.12 | $-0.42 | $-2.41 | $1.17 | $1.99 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 246M | 250M | 263M | 285M | 303M | 304M | 299M | 301M | 301M | 299M | 296M | 296M | 295M | 294M | 256M | 255M | 241M | 236M | 231M | 233M | 233M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של ORI.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms