היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Micron Technology, Inc. עוסקת באספקת מוצרי זיכרון ואחסון מוליכים למחצה בארצות הברית, טייוואן, סין, מדינות אחרות באסיה פסיפיק, יפן, אירופה ובעולם. היא פועלת דרך היחידה העסקית של זיכרון ענן, היחידה העסקית של מרכז הנתונים המרכזי, היחידה העסקית לנייד ולקוח, וסגמנטים של יחידות עסקיות לרכב ויחידות עסקיות משובצות. החברה מספקת מוצרי זיכרון גישה אקראית דינמית (DRAM), כולל זיכרון רוחב פס גבוה, קצב נתונים כפול, DRAM בהספק נמוך ומוצרי DRAM גרפיים; מוצרי NAND הכוללים כונני מצב מוצק, NAND מנוהלים וחבילות מרובות שבבים; ומוצרי NOR.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-08-31 | 2026-08-31 | 2025-08-31 | 2024-08-31 | 2023-08-31 | 2022-08-31 | 2021-08-31 | 2020-08-31 | 2019-08-31 | 2018-08-31 | 2017-08-31 | 2016-08-31 | 2015-08-31 | 2014-08-31 | 2013-08-31 | 2012-08-31 | 2011-08-31 | 2010-08-31 | 2009-08-31 | 2008-08-31 | 2007-08-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $133.2B | $133.2B | $37.4B | $25.1B | $15.5B | $30.8B | $27.7B | $21.4B | $23.4B | $30.4B | $20.3B | $12.4B | $16.2B | $16.4B | $9.1B | $8.2B | $8.8B | $8.5B | $4.8B | $5.8B | $5.7B |
| רווח גולמי | $107.5B | $107.5B | $14.9B | $5.6B | ($1.4B) | $13.9B | $10.4B | $6.6B | $10.7B | $17.9B | $8.4B | $2.5B | $5.2B | $5.4B | $1.8B | $968M | $1.8B | $2.7B | ($440M) | ($55M) | $1.1B |
| שולי רווח גולמי % | 80.7% | 80.7% | 39.8% | 22.4% | -9.1% | 45.2% | 37.6% | 30.6% | 45.7% | 58.9% | 41.5% | 20.2% | 32.2% | 33.2% | 20.4% | 11.8% | 20.0% | 32.0% | -9.2% | -0.9% | 18.9% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $99.3B | $99.3B | $9.9B | $1.3B | ($5.7B) | $9.7B | $6.3B | $3.0B | $7.4B | $15.0B | $5.9B | $168M | $3.0B | $3.1B | $450M | ($618M) | $755M | $1.6B | ($1.7B) | ($1.6B) | ($280M) |
| שולי רווח תפעולי % | 74.6% | 74.6% | 26.4% | 5.2% | -37.0% | 31.5% | 22.7% | 14.0% | 31.5% | 49.3% | 28.9% | 1.4% | 18.5% | 18.9% | 5.0% | -7.5% | 8.6% | 18.7% | -34.9% | -27.3% | -4.9% |
| רווח נקי | $85.0B | $85.0B | $8.5B | $778M | ($5.8B) | $8.7B | $5.9B | $2.7B | $6.3B | $14.1B | $5.1B | ($276M) | $2.9B | $3.0B | $1.2B | ($1.0B) | $167M | $1.9B | ($1.9B) | ($1.6B) | ($320M) |
| שולי רווח נקי % | 63.8% | 63.8% | 22.8% | 3.1% | -37.5% | 28.2% | 21.2% | 12.5% | 27.0% | 46.5% | 25.0% | -2.2% | 17.9% | 18.6% | 13.1% | -12.5% | 1.9% | 21.8% | -39.2% | -27.7% | -5.6% |
| EBITDA | $106.2B | $99.3B | $18.5B | $8.9B | $2.2B | $16.7B | $12.9B | $8.7B | $12.8B | $19.7B | $9.7B | $3.2B | $5.7B | $5.5B | $2.3B | $1.5B | $2.8B | $4.1B | $516M | $531M | $1.4B |
| רווח למניה (EPS) | $74.23 | $74.34 | $7.59 | $0.70 | $-5.34 | $7.74 | $5.14 | $2.38 | $5.52 | $11.50 | $4.41 | $-0.27 | $2.48 | $2.54 | $1.13 | $-1.04 | $0.17 | $1.76 | $-2.35 | $-2.10 | $-0.42 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 1,147M | 1,143M | 1,125M | 1,118M | 1,093M | 1,122M | 1,141M | 1,131M | 1,143M | 1,229M | 1,154M | 1,036M | 1,170M | 1,198M | 1,056M | 991M | 1,008M | 1,051M | 801M | 772M | 769M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של MU.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms