היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Magna International Inc. פועלת כספקית רכב בצפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק ובעולם. היא פועלת באמצעות ארבעה סגמנטים: מבנה גוף חיצוני, כוח וראייה, מערכות ישיבה וכלי רכב שלמים. החברה מציעה תכניות עיצוב וכלי רכב, הנדסה ואינטגרציה מלאה של רכב, ממשק אדם-מכונה, פיתוח מודולים ומערכות, פתרונות פלטפורמה, אב טיפוס וייצור בנפח נמוך, בדיקות בטיחות לרכב, תעופה וחלל, ושילוב פונקציונליות, תכונות ו-ADAS; ופתרונות מלאים לרכב, גוף-לבן, צבע והרכבה של מוצרי ייצור רכבים שלמים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $42.7B | $42.7B | $42.8B | $42.8B | $37.8B | $36.2B | $32.6B | $39.4B | $40.8B | $38.9B | $36.4B | $32.1B | $36.6B | $34.8B | $30.8B | $28.7B | $24.1B | $17.4B | $23.7B | $26.1B | $24.2B |
| רווח גולמי | — | $4.4B | $5.8B | $5.6B | $4.7B | $5.1B | $4.4B | $5.4B | $5.8B | $5.7B | $5.3B | $4.6B | $5.0B | $4.5B | $3.8B | $3.3B | $3.2B | $1.7B | $2.7B | $3.5B | $3.0B |
| שולי רווח גולמי % | — | 10.3% | 13.5% | 13.1% | 12.3% | 14.2% | 13.6% | 13.7% | 14.1% | 14.6% | 14.6% | 14.2% | 13.7% | 13.1% | 12.4% | 11.6% | 13.2% | 9.6% | 11.5% | 13.3% | 12.3% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $2.8B | $2.1B | $2.1B | $2.0B | $1.6B | $1.9B | $1.0B | $2.4B | $3.1B | $3.2B | $2.9B | $2.5B | $2.6B | $2.1B | $1.7B | $1.1B | $1.2B | ($301M) | $611M | $1.2B | $846M |
| שולי רווח תפעולי % | 6.5% | 5.0% | 4.9% | 4.8% | 4.2% | 5.4% | 3.1% | 6.0% | 7.7% | 8.2% | 7.9% | 7.9% | 7.2% | 6.0% | 5.4% | 3.8% | 5.1% | -1.7% | 2.6% | 4.6% | 3.5% |
| רווח נקי | $761M | $844M | $1.0B | $1.2B | $592M | $1.5B | $757M | $1.8B | $2.3B | $2.2B | $2.0B | $2.0B | $1.9B | $1.6B | $1.4B | $1.0B | $973M | ($493M) | $71M | $663M | $528M |
| שולי רווח נקי % | 1.8% | 2.0% | 2.4% | 2.8% | 1.6% | 4.2% | 2.3% | 4.5% | 5.6% | 5.7% | 5.6% | 6.3% | 5.1% | 4.5% | 4.7% | 3.5% | 4.0% | -2.8% | 0.3% | 2.5% | 2.2% |
| EBITDA | — | $3.2B | $3.8B | $3.6B | $2.4B | $3.6B | $2.5B | $3.7B | $4.0B | $4.3B | $3.9B | $3.3B | $3.5B | $3.1B | $2.6B | $2.0B | $1.9B | $275M | $1.5B | $2.1B | $1.6B |
| רווח למניה (EPS) | — | $2.99 | $3.52 | $4.23 | $2.03 | $5.00 | $2.52 | $5.59 | $6.61 | $5.90 | $5.17 | $4.88 | $4.34 | $3.38 | $3.05 | $2.10 | $2.09 | $-1.10 | $0.16 | $1.45 | $1.18 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 282M | 287M | 287M | 291M | 303M | 300M | 316M | 348M | 374M | 393M | 413M | 433M | 462M | 470M | 486M | 466M | 447M | 456M | 456M | 446M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של MGA.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms