היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
lululemon athletica inc., יחד עם חברות הבת שלה, מעצבת, מפיצה ומשווקת ביגוד ספורט טכני, הנעלה ואביזרים לנשים וגברים תחת המותג lululemon בארצות הברית, קנדה, מקסיקו, סין, הונג קונג, טייוואן, מקאו, יוון ובעולם. הוא מציע מכנסיים, מכנסיים קצרים, חולצות וז'קטים לפעילויות אתלטיות, כגון יוגה, ריצה, אימונים ופעילויות אחרות. החברה מספקת גם אביזרים בהשראת כושר. היא מוכרת את מוצריה דרך חנויות המופעלות על ידי החברה; חנויות עונתיות, חלונות קופצים, קמעונאים בקמפוסים באוניברסיטה ואולפני יוגה וכושר; שקעים; כמו חדש, תוכנית מסחר מחדש; ואתר המסחר האלקטרוני שלו. החברה נוסדה בשנת 1998 ובסיסה בוונקובר, קנדה.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-07-31 | 2026-01-31 | 2025-01-31 | 2024-01-31 | 2023-01-31 | 2022-01-31 | 2021-01-31 | 2020-01-31 | 2019-01-31 | 2018-01-31 | 2017-01-31 | 2016-01-31 | 2015-01-31 | 2014-01-31 | 2013-01-31 | 2012-01-31 | 2011-01-31 | 2010-01-31 | 2009-01-31 | 2008-01-31 | 2007-01-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $11.1B | $11.1B | $10.6B | $9.6B | $8.1B | $6.3B | $4.4B | $3.3B | $3.3B | $2.6B | $2.3B | $2.1B | $1.8B | $1.6B | $1.4B | $1.0B | $712M | $453M | $353M | $275M | $149M |
| רווח גולמי | $6.2B | $6.3B | $6.3B | $5.6B | $4.5B | $3.6B | $2.5B | $1.8B | $1.8B | $1.4B | $1.2B | $997M | $914M | $840M | $763M | $569M | $395M | $223M | $179M | $146M | $76M |
| שולי רווח גולמי % | 56.1% | 56.6% | 59.2% | 58.3% | 55.4% | 57.7% | 56.0% | 55.2% | 55.2% | 52.8% | 51.2% | 48.4% | 50.9% | 52.8% | 55.7% | 56.9% | 55.5% | 49.3% | 50.7% | 53.3% | 51.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $2.0B | $2.2B | $2.5B | $2.1B | $1.3B | $1.3B | $820M | $706M | $706M | $456M | $421M | $369M | $376M | $391M | $376M | $287M | $180M | $87M | $57M | $52M | $16M |
| שולי רווח תפעולי % | 17.8% | 19.9% | 23.7% | 22.2% | 16.4% | 21.3% | 18.6% | 21.5% | 21.5% | 17.2% | 18.0% | 17.9% | 20.9% | 24.6% | 27.5% | 28.7% | 25.4% | 19.1% | 16.0% | 18.8% | 10.9% |
| רווח נקי | $1.4B | $1.6B | $1.8B | $1.6B | $855M | $975M | $589M | $484M | $484M | $259M | $303M | $266M | $239M | $280M | $271M | $184M | $122M | $58M | $39M | $31M | $8M |
| שולי רווח נקי % | 12.8% | 14.2% | 17.1% | 16.1% | 10.5% | 15.6% | 13.4% | 14.7% | 14.7% | 9.8% | 12.9% | 12.9% | 13.3% | 17.6% | 19.7% | 18.4% | 17.1% | 12.9% | 11.1% | 11.2% | 5.1% |
| EBITDA | — | $2.7B | $3.0B | $2.6B | $2.1B | $1.6B | $1.0B | $828M | $828M | $603M | $509M | $442M | $434M | $440M | $419M | $317M | $205M | $108M | $72M | $60M | $21M |
| רווח למניה (EPS) | $12.21 | $13.30 | $14.70 | $12.78 | $6.68 | $7.80 | $4.65 | $4.94 | $3.86 | $2.60 | $2.15 | $1.88 | $1.87 | $1.91 | $1.80 | $1.26 | $0.79 | $0.42 | $0.32 | $0.21 | — |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 119M | 124M | 127M | 128M | 130M | 131M | 134M | 134M | 136M | 137M | 141M | 144M | 146M | 146M | 145M | 144M | 142M | 142M | 139M | 131M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של LULU.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms