היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Jones Lang LaSalle Incorporated פועלת כחברת נדל"ן מסחרי וניהול השקעות. היא עוסקת בקנייה, בנייה, כיבוש, ניהול והשקעה בנכסי משרדים, תעשייה, מלונאות, מולטי-משפחתיות, קמעונאות ומרכזי נתונים ביבשת אמריקה, אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה פסיפיק. החברה מציעה גם שירותי ליסינג לסוכנות, ייצוג דיירים, ניהול נכסים, ייעוץ וייעוץ; וייעוץ לחובות, מכירות ושירות הלוואות, ייעוץ שווי וסיכונים, הפקדת הון וקרנות, מיזוג ורכישה, ייעוץ תאגידי ושירותי מכירה וייעוץ להשקעות.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $28.2B | $26.1B | $23.4B | $20.8B | $20.9B | $19.4B | $16.6B | $18.0B | $16.3B | $14.5B | $13.0B | $6.0B | $5.4B | $4.5B | $3.9B | $3.6B | $2.9B | $2.5B | $2.7B | $2.7B | $2.0B |
| רווח גולמי | — | $25.9B | $12.1B | $10.7B | $11.2B | $10.9B | $8.6B | — | — | — | — | $4.2B | $3.9B | $3.3B | $3.0B | $3.6B | $2.9B | $2.5B | $2.7B | $2.7B | $2.0B |
| שולי רווח גולמי % | — | 99.0% | 51.8% | 51.5% | 53.7% | 56.2% | 52.1% | 68.9% | 67.5% | 67.3% | 68.1% | 71.0% | 71.1% | 73.6% | 75.3% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 100.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.4B | $1.2B | $868M | $576M | $868M | $1.0B | $559M | $715M | $707M | $546M | $456M | $530M | $466M | $369M | $289M | $251M | $261M | $116M | $151M | $342M | $244M |
| שולי רווח תפעולי % | 5.0% | 4.5% | 3.7% | 2.8% | 4.2% | 5.4% | 3.4% | 7.1% | 7.8% | 6.9% | 6.6% | 8.9% | 8.6% | 8.3% | 7.4% | 7.0% | 8.9% | 4.7% | 5.6% | 12.9% | 12.1% |
| רווח נקי | $1.1B | $792M | $547M | $225M | $654M | $962M | $402M | $535M | $484M | $276M | $318M | $439M | $386M | $270M | $208M | $164M | $154M | ($4M) | $85M | $258M | $176M |
| שולי רווח נקי % | 3.9% | 3.0% | 2.3% | 1.1% | 3.1% | 5.0% | 2.4% | 5.3% | 5.3% | 3.5% | 4.6% | 7.3% | 7.1% | 6.0% | 5.3% | 4.6% | 5.3% | -0.1% | 3.1% | 9.7% | 8.8% |
| EBITDA | — | $1.3B | $1.2B | $1.0B | $1.2B | $1.3B | $928M | $1.1B | $932M | $744M | $672M | $672M | $602M | $467M | $414M | $390M | $339M | $187M | $299M | $397M | $302M |
| רווח למניה (EPS) | $23.11 | $16.40 | $11.30 | $4.67 | $13.26 | $18.47 | $7.70 | $10.89 | $10.55 | $6.04 | $6.99 | $9.66 | $8.53 | $5.99 | $4.64 | $3.71 | $3.49 | $-0.09 | $2.48 | $7.68 | $5.27 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 48M | 48M | 48M | 49M | 52M | 52M | 49M | 46M | 46M | 46M | 45M | 45M | 45M | 45M | 44M | 44M | 39M | 34M | 34M | 33M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של JLL.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms