היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
IES Holdings, Inc. מתכננת ומתקינה מערכות חשמל וטכנולוגיה משולבות ומספקת מוצרי תשתית ושירותים בארצות הברית. מגזר התקשורת מעצב, בונה ומתחזק תשתית תקשורת בתוך מרכזי נתונים עבור לקוחות משותפים ואירוח מנוהל; מבנים תאגידיים, חינוכיים, פיננסיים, אירוח ובריאות; מרכזי הפצה למסחר אלקטרוני; ומתקני ייצור הייטק. היא גם מתכננת ומתקינה מערכות אזעקה אודיו/ויזואלי, טלפון, אש וגישה אלחוטית ופריצה; ועוסקת בתכנון/בנייה, שירות ותחזוקה של מערכות רשת נתונים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-09-30 | 2024-09-30 | 2023-09-30 | 2022-09-30 | 2021-09-30 | 2020-09-30 | 2019-09-30 | 2018-09-30 | 2017-09-30 | 2016-09-30 | 2015-09-30 | 2014-09-30 | 2013-09-30 | 2012-09-30 | 2011-09-30 | 2010-09-30 | 2009-09-30 | 2008-09-30 | 2007-09-30 | 2006-09-30 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $4.0B | $3.4B | $2.9B | $2.4B | $2.2B | $1.5B | $1.2B | $1.1B | $877M | $811M | $696M | $574M | $512M | $495M | $456M | $482M | $461M | $666M | $818M | $893M | $420M |
| רווח גולמי | $1.0B | $859M | $697M | $445M | $319M | $288M | $228M | $182M | $150M | $140M | $127M | $100M | $83M | $67M | $58M | $36M | $56M | $110M | $132M | $145M | $59M |
| שולי רווח גולמי % | 25.9% | 25.5% | 24.1% | 18.7% | 14.7% | 18.7% | 19.1% | 16.9% | 17.1% | 17.3% | 18.2% | 17.4% | 16.2% | 13.5% | 12.7% | 7.5% | 12.3% | 16.4% | 16.1% | 16.2% | 14.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $492M | $384M | $301M | $160M | $56M | $86M | $50M | $42M | $26M | $20M | $25M | $18M | $8M | $0M | $0M | ($35M) | ($29M) | ($6M) | $10M | $7M | $15M |
| שולי רווח תפעולי % | 12.3% | 11.4% | 10.4% | 6.7% | 2.6% | 5.6% | 4.2% | 3.9% | 3.0% | 2.5% | 3.6% | 3.2% | 1.5% | 0.1% | -0.1% | -7.3% | -6.3% | -0.9% | 1.2% | 0.7% | 3.7% |
| רווח נקי | $456M | $306M | $219M | $108M | $35M | $67M | $42M | $33M | ($14M) | $13M | $121M | $16M | $5M | ($4M) | ($12M) | ($38M) | ($32M) | ($12M) | $1M | ($4M) | ($8M) |
| שולי רווח נקי % | 11.4% | 9.1% | 7.6% | 4.6% | 1.6% | 4.3% | 3.5% | 3.1% | -1.6% | 1.7% | 17.4% | 2.9% | 1.0% | -0.7% | -2.6% | -7.8% | -7.0% | -1.8% | 0.1% | -0.5% | -1.9% |
| EBITDA | — | $442M | $343M | $191M | $81M | $108M | $62M | $51M | $35M | $30M | $32M | $21M | $10M | $3M | $2M | ($29M) | ($22M) | $1M | $28M | $18M | $11M |
| רווח למניה (EPS) | — | $15.16 | $10.73 | $5.30 | $1.66 | $3.16 | $1.97 | $1.56 | $-0.67 | $0.62 | $5.62 | $0.77 | $0.29 | $-0.23 | $-0.78 | $-2.60 | $-2.23 | $-0.82 | $0.05 | $-0.29 | $-0.53 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 20M | 20M | 20M | 21M | 21M | 21M | 21M | 21M | 22M | 21M | 22M | 18M | 15M | 15M | 14M | 14M | 14M | 15M | 15M | 15M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של IESC.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms