היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Hormel Foods Corporation מפתחת, מעבדת ומפיצה מוצרי בשר, אגוזים ומוצרי מזון שונים לשירותי מזון, חנויות נוחות ולקוחות מסחריים בארצות הברית ובעולם. היא פועלת באמצעות שלושה מגזרים: קמעונאות, שירות מזון ובינלאומי. החברה מספקת מוצרים מתכלים, לרבות בשרים טריים, פריטים קפואים, תמיסות לארוחה בקירור, בייקון, נקניקים, בשר חזיר, גוואקמולי ופריטים נוספים הדורשים קירור, וכן מוצרים יציבי מדף, כגון שימורים לארוחת צהריים, חמאות אגוזים, חטיפים, צ'ילי, ארוחות יציבות במיקרוגל, ארוחות מיקרוגל, צ'יפס, צ'יפס, צ'יפס, צ'יפס, צ'יפס, פריטים אחרים שאינם דורשים קירור.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-07-31 | 2025-10-31 | 2024-10-31 | 2023-10-31 | 2022-10-31 | 2021-10-31 | 2020-10-31 | 2019-10-31 | 2018-10-31 | 2017-10-31 | 2016-10-31 | 2015-10-31 | 2014-10-31 | 2013-10-31 | 2012-10-31 | 2011-10-31 | 2010-10-31 | 2009-10-31 | 2008-10-31 | 2007-10-31 | 2006-10-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $12.1B | $12.1B | $11.9B | $12.1B | $12.5B | $11.4B | $9.6B | $9.5B | $9.5B | $9.2B | $9.5B | $9.3B | $9.3B | $8.8B | $8.2B | $7.9B | $7.2B | $6.5B | $6.8B | $6.2B | $5.7B |
| רווח גולמי | $1.9B | $1.9B | $2.0B | $2.0B | $2.2B | $1.9B | $1.8B | $1.9B | $2.0B | $2.0B | $2.2B | $1.8B | $1.6B | $1.4B | $1.3B | $1.3B | $1.2B | $1.1B | $1.1B | $1.0B | $1.4B |
| שולי רווח גולמי % | 15.7% | 15.6% | 17.0% | 16.5% | 17.4% | 16.9% | 19.0% | 19.8% | 20.7% | 21.8% | 22.7% | 19.5% | 16.8% | 16.1% | 16.2% | 16.9% | 17.2% | 16.8% | 15.7% | 16.2% | 24.1% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $574M | $719M | $1.1B | $1.1B | $1.3B | $1.1B | $1.1B | $1.2B | $1.2B | $1.3B | $1.3B | $1.1B | $932M | $806M | $765M | $742M | $647M | $537M | $517M | $484M | $451M |
| שולי רווח תפעולי % | 4.7% | 5.9% | 9.0% | 8.8% | 10.5% | 9.9% | 11.5% | 12.6% | 12.4% | 13.9% | 13.9% | 11.5% | 10.0% | 9.2% | 9.3% | 9.4% | 8.9% | 8.2% | 7.6% | 7.8% | 7.8% |
| רווח נקי | $343M | $478M | $805M | $794M | $1.0B | $909M | $908M | $979M | $1.0B | $847M | $890M | $686M | $603M | $526M | $500M | $474M | $396M | $343M | $286M | $302M | $286M |
| שולי רווח נקי % | 2.8% | 4.0% | 6.8% | 6.6% | 8.0% | 8.0% | 9.4% | 10.3% | 10.6% | 9.2% | 9.3% | 7.4% | 6.5% | 6.0% | 6.1% | 6.0% | 5.5% | 5.2% | 4.2% | 4.9% | 5.0% |
| EBITDA | — | $1.0B | $1.4B | $1.3B | $1.6B | $1.4B | $1.3B | $1.4B | $1.4B | $1.4B | $1.5B | $1.2B | $1.1B | $936M | $891M | $866M | $777M | $683M | $643M | $624M | $577M |
| רווח למניה (EPS) | $0.63 | $0.87 | $1.47 | $1.45 | $1.82 | $1.66 | $1.66 | $1.80 | $1.86 | $1.57 | $1.64 | $1.27 | $1.12 | $0.97 | $0.93 | $0.87 | $0.73 | $0.63 | $0.52 | $0.54 | $0.51 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 550M | 549M | 549M | 550M | 548M | 547M | 545M | 544M | 539M | 542M | 541M | 540M | 540M | 538M | 544M | 541M | 542M | 549M | 557M | 558M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של HRL.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms