היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Hudbay Minerals Inc., חברת כרייה מגוונת, מתמקדת בחיפוש, פיתוח, תפעול ואופטימיזציה של נכסים בצפון ודרום אמריקה. הוא בוחן בעיקר תרכיזי נחושת המכילים נחושת, זהב, אבץ, תרכיזי מוליבדן וכסף. בבעלותה 100% מניות במכרה Copper Mountain הממוקם כ-20 קילומטרים דרומית לפרינסטון, קולומביה הבריטית, בעמק סימילאמין. Hudbay Minerals Inc. נוסדה בשנת 1927 ובסיסה בטורונטו, קנדה.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $2.5B | $2.2B | $2.0B | $1.7B | $1.5B | $1.5B | $1.1B | $1.2B | $1.5B | $1.4B | $1.1B | $886M | $508M | $485M | $706M | $872M | $781M | $688M | $807M | $1.3B | $969M |
| רווח גולמי | $972M | $743M | $554M | $392M | $277M | $131M | $39M | $152M | $374M | $409M | $223M | $118M | $57M | $75M | $195M | $297M | $233M | $205M | $243M | $544M | $456M |
| שולי רווח גולמי % | 39.4% | 33.6% | 27.4% | 23.2% | 18.9% | 8.7% | 3.6% | 12.2% | 25.4% | 29.2% | 19.8% | 13.4% | 11.3% | 15.5% | 27.6% | 34.1% | 29.8% | 29.8% | 30.1% | 42.4% | 47.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $750M | $562M | $418M | $300M | $303M | $18M | ($37M) | ($289M) | $299M | $353M | $170M | ($328M) | ($30M) | ($6M) | $102M | $207M | $110M | $41M | $167M | $392M | $385M |
| שולי רווח תפעולי % | 30.4% | 25.4% | 20.7% | 17.8% | 20.7% | 1.2% | -3.4% | -23.3% | 20.3% | 25.1% | 15.0% | -37.1% | -5.9% | -1.3% | 14.5% | 23.8% | 14.1% | 5.9% | 20.7% | 30.6% | 39.7% |
| רווח נקי | $677M | $568M | $77M | $66M | $70M | ($244M) | ($145M) | ($344M) | $85M | $140M | ($35M) | ($331M) | $65M | ($95M) | ($21M) | ($151M) | $21M | $107M | $60M | $229M | $484M |
| שולי רווח נקי % | 27.4% | 25.7% | 3.8% | 3.9% | 4.8% | -16.3% | -13.2% | -27.8% | 5.8% | 10.0% | -3.1% | -37.4% | 12.9% | -19.6% | -3.0% | -17.3% | 2.7% | 15.6% | 7.5% | 17.9% | 50.0% |
| EBITDA | — | $1.4B | $780M | $651M | $530M | $274M | $267M | ($33M) | $573M | $550M | $449M | ($119M) | $102M | $30M | $129M | $310M | $233M | $231M | $212M | $488M | $447M |
| רווח למניה (EPS) | $1.70 | $1.43 | $0.20 | $0.21 | $0.27 | $-0.93 | $-0.55 | $-1.32 | $0.33 | $0.57 | $-0.15 | $-1.41 | $0.31 | $-0.55 | $-0.12 | $-0.90 | $0.14 | $0.70 | $0.44 | $1.78 | $4.02 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 397M | 377M | 311M | 262M | 261M | 261M | 261M | 261M | 244M | 236M | 235M | 210M | 172M | 172M | 168M | 151M | 154M | 137M | 129M | 120M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של HBM.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms