היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
CGI Inc. מספקת שירותי טכנולוגיית מידע ותהליכים עסקיים במערב ודרום אירופה, ארצות הברית, קנדה, סקנדינביה, צפון מערב ומרכז מזרח אירופה, בריטניה, אוסטרליה, גרמניה, פינלנד, פולין, הבלטים ואסיה פסיפיק. היא מציעה שירותים ופתרונות מקצה לקצה, כולל ייעוץ IT עסקי ואסטרטגי; אינטגרציה של מערכות, כגון שילוב נתונים, אינטגרציה של בינה מלאכותית ואוטומציה, אינטגרציה בענן, האינטרנט של הדברים, שילוב יישומים ארגוניים, שילוב ממשק תכנות יישומים ומודרניזציה של מערכות מדור קודם; IT ותהליכים עסקיים מנוהלים; ושירותי יישומים הכוללים ניהול יישומים, DevSecOps, מודרניזציה ורציונליזציה של יישומים, והנדסת איכות והבטחת איכות.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-09-30 | 2024-09-30 | 2023-09-30 | 2022-09-30 | 2021-09-30 | 2020-09-30 | 2019-09-30 | 2018-09-30 | 2017-09-30 | 2016-09-30 | 2015-09-30 | 2014-09-30 | 2013-09-30 | 2012-09-30 | 2011-09-30 | 2010-09-30 | 2009-09-30 | 2008-09-30 | 2007-09-30 | 2006-09-30 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | C$16.4B | C$15.9B | C$14.7B | C$14.3B | C$12.7B | C$12.1B | C$12.2B | C$12.1B | C$11.5B | C$10.8B | C$10.7B | C$10.2B | C$10.5B | C$10.1B | C$4.8B | C$4.2B | C$3.7B | C$3.8B | C$3.8B | C$3.7B | C$3.5B |
| רווח גולמי | C$3.4B | C$3.3B | C$2.4B | C$2.3B | C$2.1B | C$2.5B | C$2.5B | C$1.8B | C$1.7B | C$1.6B | C$1.6B | C$1.4B | C$1.3B | C$1.1B | C$544M | C$223M | C$413M | C$372M | C$520M | C$519M | C$381M |
| שולי רווח גולמי % | 20.5% | 20.7% | 16.5% | 16.2% | 16.2% | 20.6% | 20.4% | 15.0% | 14.8% | 14.5% | 14.5% | 14.2% | 12.5% | 10.7% | 11.4% | 5.3% | 11.0% | 9.7% | 13.9% | 13.9% | 11.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | C$3.3B | C$3.3B | C$2.4B | C$2.3B | C$2.1B | C$2.0B | C$1.9B | C$1.8B | C$1.7B | C$1.6B | C$1.6B | C$1.4B | C$1.3B | C$1.1B | C$544M | C$531M | C$495M | C$473M | C$436M | C$410M | C$287M |
| שולי רווח תפעולי % | 20.3% | 20.6% | 16.5% | 16.2% | 16.2% | 16.2% | 15.3% | 15.0% | 14.8% | 14.5% | 14.5% | 14.2% | 12.5% | 10.7% | 11.4% | 12.6% | 13.2% | 12.3% | 11.6% | 11.0% | 8.2% |
| רווח נקי | C$1.7B | C$1.7B | C$1.7B | C$1.6B | C$1.5B | C$1.4B | C$1.1B | C$1.3B | C$1.1B | C$1.0B | C$1.1B | C$966M | C$859M | C$457M | C$131M | C$436M | C$363M | C$318M | C$297M | C$238M | C$146M |
| שולי רווח נקי % | 10.5% | 10.4% | 11.5% | 11.4% | 11.4% | 11.3% | 9.2% | 10.4% | 9.9% | 9.6% | 10.0% | 9.5% | 8.2% | 4.5% | 2.8% | 10.4% | 9.7% | 8.3% | 7.9% | 6.4% | 4.2% |
| EBITDA | — | C$2.5B | C$2.8B | C$2.7B | C$2.5B | C$2.5B | C$2.2B | C$2.1B | C$1.9B | C$1.8B | C$1.9B | C$1.8B | C$1.7B | C$1.2B | C$520M | C$750M | C$691M | C$648M | C$627M | C$599M | C$454M |
| רווח למניה (EPS) | C$8.07 | C$7.35 | C$7.31 | C$6.86 | C$5.98 | C$5.41 | C$4.20 | C$4.55 | C$3.96 | C$3.40 | C$3.42 | C$3.00 | C$2.69 | C$1.44 | C$0.48 | C$1.59 | C$1.24 | C$1.02 | C$0.92 | C$0.71 | C$0.40 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 225M | 232M | 238M | 243M | 253M | 266M | 278M | 289M | 303M | 313M | 321M | 319M | 317M | 274M | 275M | 293M | 310M | 323M | 333M | 366M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר קנדי (מטבע הדיווח). התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה. יש לאמת מול הדוחות הרשמיים לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של GIB.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms