היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
First Solar, Inc., חברת טכנולוגיה סולארית, מספקת פתרונות אנרגיה סולארית פוטו-וולטאית (PV) בארצות הברית, צרפת, הודו, צ'ילה ובעולם. החברה מייצרת ומוכרת מודולים PV סולאריים עם טכנולוגיית מוליכים למחצה סרט דק המספקת מודולים סולאריים PV סיליקון גבישיים קונבנציונליים. היא גם מתכננת, מייצרת ומוכרת מודולים סולאריים של קדמיום טלוריד הממירים את אור השמש לחשמל. החברה משרתת מפתחי מערכות, יצרני חשמל עצמאיים, שירותים, חברות מסחריות ותעשייתיות, רוכשי אנרגיה ארגוניים גדולים ובעלי ומפעילי מערכות אחרים. החברה הייתה ידועה בעבר בשם First Solar Holdings, Inc. ושינתה את שמה ל-First Solar, Inc. בשנת 2006.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $5.0B | $5.2B | $4.2B | $3.3B | $2.6B | $2.9B | $2.7B | $3.1B | $2.2B | $2.9B | $2.9B | $4.1B | $3.4B | $3.3B | $3.4B | $2.8B | $2.6B | $2.1B | $1.2B | $504M | $135M |
| רווח גולמי | $2.5B | $2.1B | $1.9B | $1.3B | $70M | $730M | $681M | $549M | $392M | $549M | $638M | $1.1B | $825M | $865M | $853M | $972M | $1.2B | $1.0B | $678M | $251M | $54M |
| שולי רווח גולמי % | 49.2% | 40.6% | 44.2% | 39.2% | 2.7% | 25.0% | 25.1% | 17.9% | 17.5% | 18.7% | 22.0% | 27.5% | 24.3% | 26.1% | 25.3% | 35.1% | 46.2% | 50.6% | 54.4% | 49.9% | 40.2% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.9B | $1.6B | $1.4B | $857M | ($27M) | $587M | $317M | ($162M) | $40M | $178M | ($568M) | $730M | $422M | $370M | ($38M) | ($69M) | $749M | $680M | $438M | $137M | $3M |
| שולי רווח תפעולי % | 37.7% | 30.6% | 33.1% | 25.8% | -1.0% | 20.1% | 11.7% | -5.3% | 1.8% | 6.0% | -19.6% | 17.8% | 12.4% | 11.2% | -1.1% | -2.5% | 29.2% | 32.9% | 35.2% | 27.2% | 2.1% |
| רווח נקי | $1.9B | $1.5B | $1.3B | $831M | ($44M) | $469M | $398M | ($115M) | $144M | ($166M) | ($416M) | $593M | $396M | $351M | ($96M) | ($39M) | $664M | $640M | $348M | $158M | $4M |
| שולי רווח נקי % | 37.1% | 29.3% | 30.7% | 25.0% | -1.7% | 16.0% | 14.7% | -3.8% | 6.4% | -5.6% | -14.3% | 14.4% | 11.7% | 10.6% | -2.9% | -1.4% | 25.9% | 31.0% | 28.0% | 31.4% | 2.9% |
| EBITDA | — | $2.2B | $1.9B | $1.2B | $291M | $845M | $550M | $112M | $270M | $343M | ($286M) | $998M | $680M | $617M | $237M | $182M | $918M | $821M | $524M | $162M | $13M |
| רווח למניה (EPS) | $17.28 | $14.21 | $12.02 | $7.74 | $-0.41 | $4.38 | $3.73 | $-1.09 | $1.36 | $-1.59 | $-4.05 | $5.83 | $3.90 | $3.67 | $-1.11 | $-0.46 | $7.68 | $7.53 | $4.24 | $2.03 | $0.07 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 108M | 108M | 107M | 107M | 107M | 107M | 105M | 106M | 104M | 103M | 102M | 102M | 95M | 87M | 86M | 86M | 85M | 82M | 78M | 58M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של FSLR.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms