היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Eversource Energy, חברת אחזקות שירות ציבורי, עוסקת בעסקי אספקת אנרגיה. החברה פועלת באמצעות מגזרי חלוקת חשמל, הולכה חשמלית, חלוקת גז טבעי וחלוקת מים. היא עוסקת בהולכה והפצה של חשמל; מתקני אנרגיה סולארית; והפצת גז טבעי. החברה גם מפעילה שירותי מים מוסדרים המספקים שירותי מים למגורים, מסחר, תעשייה, עירייה ואש, ולקוחות אחרים בקונטיקט, מסצ'וסטס וניו המפשייר. החברה הייתה ידועה בעבר בשם Northeast Utilities ושינתה את שמה ל-Eversource Energy באפריל 2015. Eversource Energy התאגדה בשנת 1927 ומרכזה בספרינגפילד, מסצ'וסטס.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $14.0B | $13.5B | $11.9B | $11.9B | $12.3B | $9.9B | $8.9B | $8.5B | $8.4B | $7.8B | $7.6B | $8.0B | $7.7B | $7.3B | $6.3B | $4.5B | $4.9B | $5.4B | $5.8B | $5.8B | $6.9B |
| רווח גולמי | $4.9B | $4.1B | $3.7B | $4.8B | $5.4B | $4.8B | $4.4B | $4.1B | $4.0B | $3.9B | $3.8B | $3.5B | $3.3B | $3.3B | $2.6B | $2.9B | $2.9B | $1.8B | $2.8B | $2.5B | $2.3B |
| שולי רווח גולמי % | 35.2% | 30.1% | 31.1% | 40.7% | 44.0% | 48.2% | 49.8% | 48.4% | 47.0% | 50.8% | 49.9% | 44.5% | 42.5% | 45.2% | 41.5% | 64.6% | 59.5% | 33.2% | 48.3% | 42.4% | 32.7% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $3.1B | $3.0B | $2.7B | $2.4B | $2.2B | $2.0B | $2.0B | $1.6B | $1.7B | $1.9B | $1.9B | $1.8B | $1.6B | $1.5B | $1.1B | $794M | $800M | $751M | $591M | $539M | $224M |
| שולי רווח תפעולי % | 22.3% | 22.1% | 22.7% | 20.1% | 17.9% | 20.2% | 22.3% | 18.6% | 20.1% | 24.7% | 24.3% | 22.2% | 21.1% | 20.9% | 17.8% | 17.8% | 16.3% | 13.8% | 10.2% | 9.3% | 3.2% |
| רווח נקי | $1.4B | $1.7B | $812M | ($442M) | $1.4B | $1.2B | $1.2B | $909M | $1.0B | $988M | $942M | $878M | $820M | $786M | $526M | $395M | $388M | $336M | $261M | $246M | $476M |
| שולי רווח נקי % | 10.4% | 12.5% | 6.8% | -3.7% | 11.4% | 12.4% | 13.5% | 10.7% | 12.2% | 12.8% | 12.3% | 11.0% | 10.6% | 10.8% | 8.4% | 8.8% | 7.9% | 6.2% | 4.5% | 4.2% | 6.9% |
| EBITDA | $5.4B | $5.5B | $4.1B | $1.4B | $4.2B | $3.5B | $3.3B | $2.8B | $2.9B | $2.9B | $2.7B | $2.5B | $2.3B | $2.2B | $1.7B | $1.1B | $1.5B | $1.3B | $1.3B | $1.1B | $700M |
| רווח למניה (EPS) | $3.86 | $4.56 | $2.27 | $-1.27 | $4.05 | $3.54 | $3.55 | $2.81 | $3.25 | $3.11 | $2.96 | $2.76 | $2.58 | $2.49 | $1.89 | $2.22 | $2.19 | $1.94 | $1.67 | $1.59 | $3.09 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 377M | 371M | 358M | 350M | 347M | 345M | 340M | 323M | 318M | 318M | 318M | 318M | 317M | 316M | 278M | 178M | 177M | 173M | 156M | 155M | 154M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של ES.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms