היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
HF Sinclair Corporation פועלת כחברת אנרגיה עצמאית בארצות הברית. היא פועלת באמצעות חמישה מגזרים: זיקוק, אנרגיה מתחדשת, שיווק, חומרי סיכה והתמחויות ו-Midstream. החברה מייצרת ומשווקת בנזין, סולר, דלק סילוני, סולר מתחדש, מוצרי סיכה מיוחדים, כימיקלים מיוחדים, מוצרי סחורה ומוצרי אספלט שונה ועוד. היא גם מחזיקה ומפעילה בתי זיקוק הממוקמים בקנזס, אוקלהומה, ניו מקסיקו, וויומינג, וושינגטון ויוטה, וכן משווקת את מוצריה המעודנים בעיקר בדרום מערב ארצות הברית ובהרי הרוקי, פסיפיק צפון מערב ובמדינות שכנות אחרות במישורים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-03-31 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $27.6B | $26.9B | $28.6B | $32.0B | $38.2B | $18.4B | $11.2B | $17.5B | $17.7B | $14.3B | $10.5B | $13.2B | $19.8B | $20.2B | $20.1B | $15.4B | $8.3B | $4.8B | $5.9B | $4.8B | $4.0B |
| רווח גולמי | $3.0B | $1.4B | $3.2B | $5.1B | $6.8B | $2.6B | $650M | $2.3B | $3.2B | $2.5B | $1.7B | $2.4B | $1.8B | $2.5B | $4.0B | $2.0B | $451M | $596M | $587M | $579M | $465M |
| שולי רווח גולמי % | 11.0% | 5.2% | 11.2% | 16.1% | 17.8% | 14.3% | 5.8% | 13.1% | 18.1% | 17.4% | 16.1% | 18.3% | 9.0% | 12.2% | 20.0% | 13.0% | 5.4% | 12.3% | 10.0% | 12.1% | 11.6% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.7B | $936M | $261M | $2.2B | $4.1B | $749M | ($734M) | $1.3B | $1.6B | $904M | ($103M) | $1.2B | $516M | $1.2B | $2.9B | $1.7B | $263M | $80M | $200M | $466M | $362M |
| שולי רווח תפעולי % | 6.3% | 3.5% | 0.9% | 6.9% | 10.6% | 4.1% | -6.6% | 7.3% | 9.2% | 6.3% | -1.0% | 9.4% | 2.6% | 6.2% | 14.4% | 11.2% | 3.2% | 1.7% | 3.4% | 9.7% | 9.0% |
| רווח נקי | $1.2B | $579M | $177M | $1.6B | $2.9B | $558M | ($601M) | $772M | $1.1B | $805M | ($260M) | $740M | $281M | $736M | $1.7B | $1.0B | $104M | $20M | $121M | $334M | $267M |
| שולי רווח נקי % | 4.5% | 2.1% | 0.6% | 5.0% | 7.6% | 3.0% | -5.4% | 4.4% | 6.2% | 5.7% | -2.5% | 5.6% | 1.4% | 3.6% | 8.6% | 6.6% | 1.2% | 0.4% | 2.1% | 7.0% | 6.6% |
| EBITDA | $2.7B | $1.9B | $1.2B | $3.1B | $4.8B | $1.4B | ($100M) | $1.8B | $2.1B | $1.4B | $263M | $1.6B | $872M | $1.5B | $3.1B | $1.9B | $384M | $183M | $275M | $544M | $424M |
| רווח למניה (EPS) | $6.70 | $3.11 | $0.92 | $8.37 | $14.43 | $3.43 | $-3.71 | $4.61 | $6.22 | $4.55 | $-1.48 | $3.92 | $1.42 | $3.66 | $8.38 | $6.42 | $0.97 | $0.19 | $1.19 | $2.99 | $2.29 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 181M | 186M | 192M | 190M | 203M | 163M | 162M | 167M | 177M | 177M | 176M | 189M | 197M | 201M | 206M | 159M | 107M | 101M | 101M | 112M | 116M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של DINO.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms