היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Deere & Company מייצרת ומפיצה ציוד מגוון ברחבי העולם. היא פועלת באמצעות ארבעה מגזרים: ייצור וחקלאות מדויקת, חקלאות קטנה ודשא, בנייה וייעור ושירותים פיננסיים. מגזר ייצור וחקלאות מדוייקת מספק טרקטורים לגידולי מסלול ושורות, קוטפים, קוטפי כותנה וחשפניות, קוטפי קנה סוכר ומעמיסים, הכנת קרקע, עיבוד אדמה, זריעה וציוד לטיפול בגידולים; וציוד ליישום, כגון מרססים וניהול חומרים מזינים, מכונות להכנת קרקע, ואבזרים וחלקי שירות נלווים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-07-31 | 2025-10-31 | 2024-10-31 | 2023-10-31 | 2022-10-31 | 2021-10-31 | 2020-10-31 | 2019-10-31 | 2018-10-31 | 2017-10-31 | 2016-10-31 | 2015-10-31 | 2014-10-31 | 2013-10-31 | 2012-10-31 | 2011-10-31 | 2010-10-31 | 2009-10-31 | 2008-10-31 | 2007-10-31 | 2006-10-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $47.7B | $44.7B | $50.5B | $60.2B | $51.3B | $43.0B | $34.7B | $38.4B | $36.5B | $28.6B | $25.9B | $28.2B | $35.2B | $37.1B | $35.5B | $31.4B | $25.4B | $22.6B | $27.9B | $23.5B | $21.7B |
| רווח גולמי | $17.0B | $16.3B | $19.5B | $22.3B | $15.7B | $13.7B | $10.9B | $11.4B | $10.7B | $8.6B | $7.5B | $7.9B | $10.3B | $11.3B | $10.4B | $9.4B | $7.8B | $6.2B | $8.0B | $7.0B | $6.1B |
| שולי רווח גולמי % | 35.7% | 36.5% | 38.6% | 37.0% | 30.7% | 31.9% | 31.3% | 29.6% | 29.3% | 30.0% | 29.1% | 27.9% | 29.3% | 30.4% | 29.2% | 29.8% | 30.7% | 27.2% | 28.7% | 29.9% | 28.1% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $9.0B | $8.4B | $11.4B | $14.6B | $9.0B | $7.7B | $4.4B | $4.8B | $4.4B | $2.9B | $2.2B | $2.8B | $4.6B | $5.5B | $4.8B | $4.4B | $3.2B | $1.9B | $3.7B | $3.3B | $2.8B |
| שולי רווח תפעולי % | 19.0% | 18.8% | 22.6% | 24.2% | 17.6% | 17.8% | 12.6% | 12.6% | 12.0% | 10.2% | 8.7% | 9.8% | 13.2% | 14.9% | 13.7% | 13.9% | 12.7% | 8.3% | 13.3% | 14.1% | 13.0% |
| רווח נקי | $4.9B | $5.0B | $7.1B | $10.2B | $7.1B | $6.0B | $2.8B | $3.3B | $2.4B | $2.2B | $1.5B | $1.9B | $3.2B | $3.5B | $3.1B | $2.8B | $1.9B | $874M | $2.1B | $1.8B | $1.7B |
| שולי רווח נקי % | 10.2% | 11.2% | 14.1% | 16.9% | 13.9% | 13.9% | 7.9% | 8.5% | 6.5% | 7.5% | 5.9% | 6.9% | 9.0% | 9.5% | 8.6% | 8.9% | 7.3% | 3.9% | 7.4% | 7.7% | 7.8% |
| EBITDA | $11.1B | $11.7B | $14.7B | $17.5B | $12.1B | $10.6B | $7.2B | $7.6B | $7.2B | $5.8B | $4.5B | $4.8B | $6.8B | $7.4B | $6.5B | $5.9B | $4.8B | $3.3B | $5.1B | $4.6B | $3.9B |
| רווח למניה (EPS) | $17.99 | $18.50 | $25.62 | $34.63 | $23.28 | $18.99 | $8.69 | $10.15 | $7.23 | $6.68 | $4.81 | $5.77 | $8.64 | $9.09 | $7.63 | $6.63 | $4.35 | $2.06 | $4.71 | $4.00 | $3.59 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 271M | 272M | 277M | 294M | 306M | 314M | 317M | 321M | 327M | 323M | 317M | 336M | 366M | 389M | 402M | 422M | 429M | 424M | 436M | 455M | 472M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של DE.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms