היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Darling Ingredients Inc. מפתחת, מייצרת ומוכרת מרכיבים טבעיים ברי קיימא מחומרים ביו-נוטריינטים אכילים ובלתי אכילים בצפון אמריקה, אירופה, סין, דרום אמריקה ובעולם. מגזר מרכיבי המזון אוסף ומעבד תוצרי לוואי מן החי לשמנים שאינם בדרגת מזון וארוחות חלבון; שאריות מאפייה לארוחת עוגיות המשמשת למנות עופות וחזירים; השתמש בשמן בישול לשומנים שאינם מתאימים למזון; ודם חזירים ובקר לאבקת פלזמה דם והמוגלובין.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $6.6B | $6.1B | $5.7B | $6.8B | $6.5B | $4.7B | $3.6B | $3.4B | $3.4B | $3.7B | $3.4B | $3.4B | $4.0B | $1.8B | $1.7B | $1.8B | $725M | $598M | $807M | $645M | $407M |
| רווח גולמי | — | $969M | $1.3B | $1.6B | $1.5B | $1.2B | $883M | $775M | $741M | $786M | $756M | $737M | $833M | $462M | $398M | $529M | $193M | $158M | $168M | $162M | $86M |
| שולי רווח גולמי % | — | 15.8% | 22.4% | 24.2% | 23.4% | 26.2% | 24.7% | 23.0% | 21.9% | 21.5% | 22.3% | 21.7% | 21.1% | 25.7% | 23.4% | 29.4% | 26.7% | 26.4% | 20.8% | 25.1% | 21.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | — | $396M | $468M | $950M | $1.0B | $884M | $431M | $476M | $255M | $169M | $155M | $143M | $165M | $170M | $232M | $314M | $83M | $71M | $93M | $82M | $19M |
| שולי רווח תפעולי % | — | 6.5% | 8.2% | 14.0% | 15.8% | 18.6% | 12.1% | 14.1% | 7.5% | 4.6% | 4.5% | 4.2% | 4.2% | 9.4% | 13.6% | 17.5% | 11.4% | 11.9% | 11.5% | 12.7% | 4.7% |
| רווח נקי | $597M | $63M | $279M | $648M | $738M | $651M | $297M | $313M | $101M | $128M | $102M | $79M | $64M | $109M | $131M | $169M | $44M | $42M | $55M | $46M | $5M |
| שולי רווח נקי % | 9.1% | 1.0% | 4.9% | 9.5% | 11.3% | 13.7% | 8.3% | 9.3% | 3.0% | 3.5% | 3.0% | 2.3% | 1.6% | 6.0% | 7.7% | 9.4% | 6.1% | 7.0% | 6.8% | 7.1% | 1.2% |
| EBITDA | — | $793M | $1.0B | $1.5B | $1.4B | $1.2B | $776M | $785M | $430M | $455M | $438M | $421M | $486M | $292M | $316M | $387M | $109M | $95M | $117M | $103M | $40M |
| רווח למניה (EPS) | $3.71 | $0.39 | $1.73 | $3.99 | $4.49 | $3.90 | $1.78 | $1.86 | $0.60 | $0.77 | $0.62 | $0.48 | $0.39 | $0.91 | $1.11 | $1.47 | $0.53 | $0.51 | $0.66 | $0.56 | $0.07 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 160M | 161M | 162M | 164M | 167M | 167M | 168M | 168M | 167M | 165M | 165M | 165M | 120M | 118M | 116M | 83M | 82M | 82M | 82M | 75M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של DAR.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms