היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
קופר קומפניס, בע"מ, יחד עם החברות הבנות שלה, מפתחת, מייצרת ומשווקת מרכיבי עדשות מגע. החברה פועלת בשני מגזרים, CooperVision ו-CooperSurgical. מגזר CooperVision מציע עדשות מגע כדוריות, טוריות ומולטיפוקליות המתמודדות עם אתגרי ראייה, כגון אסטיגמציה, פרסביופיה וקוצר ראייה. מגזר CooperSurgical שלה מתמקד בבריאות המשפחה והנשים, המספקת מוצרי פוריות ושירותי פוריות, מכשור רפואי ואמצעי מניעה, כמו גם אחסון קריו, כגון דם טבורי ואחסון רקמות טבורי. קטע זה מציע את Paragard, התקן תוך רחמי נטול הורמונים; ומוצרים מתכלים וציוד לפוריות, שירותי גמטות תורמים ושירותים גנומיים, כולל בדיקות גנטיות.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-07-31 | 2025-10-31 | 2024-10-31 | 2023-10-31 | 2022-10-31 | 2021-10-31 | 2020-10-31 | 2019-10-31 | 2018-10-31 | 2017-10-31 | 2016-10-31 | 2015-10-31 | 2014-10-31 | 2013-10-31 | 2012-10-31 | 2011-10-31 | 2010-10-31 | 2009-10-31 | 2008-10-31 | 2007-10-31 | 2006-10-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $4.2B | $4.1B | $3.9B | $3.6B | $3.3B | $2.9B | $2.4B | $2.7B | $2.5B | $2.1B | $2.0B | $1.8B | $1.7B | $1.6B | $1.4B | $1.3B | $1.2B | $1.1B | $1.1B | $951M | $859M |
| רווח גולמי | $2.7B | $2.5B | $2.6B | $2.4B | $2.1B | $2.0B | $1.5B | $1.8B | $1.6B | $1.4B | $1.2B | $1.1B | $1.1B | $1.0B | $924M | $805M | $677M | $596M | $610M | $520M | $526M |
| שולי רווח גולמי % | 64.7% | 60.7% | 66.6% | 65.6% | 64.7% | 66.9% | 63.1% | 66.2% | 64.5% | 63.8% | 59.6% | 59.6% | 63.5% | 64.7% | 63.9% | 60.5% | 58.4% | 55.2% | 57.4% | 54.6% | 61.2% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $544M | $683M | $706M | $533M | $508M | $506M | $312M | $547M | $403M | $429M | $324M | $237M | $306M | $306M | $283M | $228M | $190M | $150M | $127M | $46M | $113M |
| שולי רווח תפעולי % | 12.8% | 16.7% | 18.1% | 14.8% | 15.3% | 17.3% | 12.8% | 20.6% | 15.9% | 20.1% | 16.5% | 13.2% | 17.8% | 19.3% | 19.6% | 17.1% | 16.4% | 13.9% | 11.9% | 4.8% | 13.1% |
| רווח נקי | $571M | $375M | $392M | $294M | $386M | $2.9B | $238M | $467M | $140M | $373M | $274M | $204M | $270M | $296M | $248M | $175M | $113M | $101M | $65M | ($11M) | $66M |
| שולי רווח נקי % | 13.5% | 9.2% | 10.1% | 8.2% | 11.7% | 100.8% | 9.8% | 17.6% | 5.5% | 17.4% | 13.9% | 11.3% | 15.7% | 18.6% | 17.2% | 13.2% | 9.7% | 9.3% | 6.2% | -1.2% | 7.7% |
| EBITDA | — | $1.1B | $1.1B | $886M | $879M | $824M | $590M | $826M | $690M | $616M | $520M | $425M | $443M | $447M | $398M | $308M | $255M | $252M | $209M | $140M | $181M |
| רווח למניה (EPS) | $2.93 | $1.87 | $1.96 | $1.48 | $1.94 | $14.77 | $1.20 | $2.33 | $0.70 | $1.88 | $1.40 | $1.03 | $1.38 | $1.49 | $1.26 | $0.91 | $0.61 | $0.55 | $0.35 | $-0.06 | $0.35 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 200M | 200M | 199M | 199M | 199M | 198M | 200M | 199M | 198M | 196M | 197M | 196M | 199M | 197M | 193M | 186M | 182M | 187M | 179M | 190M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של COO.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms