היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Cognex Corporation מספקת מוצרי ראיית מכונה הלוכדים ומנתחים מידע חזותי כדי להפוך משימות ייצור והפצה לאוטומטיות בארצות הברית, אירופה, סין הגדולה ובעולם. מוצרי ראיית המכונה שלה משמשים לאוטומציה של ייצור והפצה של פריטים דיסקרטיים, כגון טלפונים ניידים, רכיבי רכב וחבילות מסחר אלקטרוני, על ידי איתור, זיהוי, בדיקה ומדידה שלהם.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $1.1B | $994M | $915M | $838M | $1.0B | $1.0B | $811M | $726M | $806M | $766M | $530M | $451M | $426M | $308M | $324M | $322M | $291M | $176M | $243M | $226M | $238M |
| רווח גולמי | $750M | $665M | $626M | $601M | $722M | $760M | $605M | $536M | $600M | $579M | $398M | $348M | $332M | $245M | $245M | $244M | $213M | $119M | $174M | $161M | $173M |
| שולי רווח גולמי % | 68.9% | 66.9% | 68.4% | 71.8% | 71.8% | 73.3% | 74.6% | 73.9% | 74.5% | 75.5% | 75.2% | 77.2% | 77.9% | 79.6% | 75.5% | 75.8% | 73.3% | 67.9% | 71.8% | 71.5% | 72.8% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $239M | $163M | $115M | $131M | $246M | $315M | $171M | $143M | $221M | $259M | $154M | $122M | $128M | $77M | $83M | $85M | $76M | ($13M) | $25M | $28M | $44M |
| שולי רווח תפעולי % | 22.0% | 16.4% | 12.6% | 15.6% | 24.5% | 30.4% | 21.0% | 19.7% | 27.4% | 33.8% | 29.1% | 27.0% | 30.0% | 25.0% | 25.7% | 26.5% | 26.1% | -7.2% | 10.3% | 12.5% | 18.7% |
| רווח נקי | $176M | $114M | $106M | $113M | $216M | $280M | $176M | $204M | $219M | $177M | $144M | $187M | $121M | $74M | $68M | $70M | $61M | ($5M) | $27M | $27M | $40M |
| שולי רווח נקי % | 16.2% | 11.5% | 11.6% | 13.5% | 21.4% | 27.0% | 21.7% | 28.1% | 27.2% | 23.1% | 27.1% | 41.5% | 28.5% | 23.9% | 21.0% | 21.7% | 21.1% | -2.8% | 11.2% | 11.9% | 16.7% |
| EBITDA | — | $214M | $164M | $145M | $288M | $339M | $233M | $168M | $243M | $276M | $169M | $136M | $140M | $88M | $94M | $95M | $86M | $1M | $37M | $39M | $56M |
| רווח למניה (EPS) | $1.03 | $0.68 | $0.62 | $0.65 | $1.23 | $1.56 | $1.00 | $1.16 | $1.24 | $0.98 | $0.83 | $1.06 | $0.68 | $0.41 | $0.39 | $0.41 | $0.38 | $-0.03 | $0.16 | $0.15 | $0.21 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 169M | 173M | 173M | 175M | 180M | 177M | 175M | 177M | 180M | 174M | 176M | 178M | 178M | 175M | 171M | 161M | 159M | 166M | 176M | 187M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של CGNX.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms