היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
CF Industries Holdings, Inc., יחד עם החברות הבנות שלה, עוסקת בייצור אמוניה בצפון אמריקה, אירופה ובעולם. היא פועלת באמצעות אמוניה, אוריאה גרעינית, UAN, AN ואחרים. החברה מציעה מוצרי אמוניה; מוצרי חנקן, כגון אוריאה גרגירית, תמיסת אוריאה אמוניום חנקתי ואמוניום חנקתי; נוזל פליטת דיזל, משקאות אוריאה ומוצרי חומצה חנקתית. הוא משרת קואופרטיבים, קמעונאים, מפיצי דשנים עצמאיים, סוחרים, סיטונאים ומשתמשים תעשייתיים. החברה נוסדה בשנת 1946 ומרכזה בנורת'ברוק, אילינוי.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $7.7B | $7.1B | $5.9B | $6.6B | $11.2B | $6.5B | $4.1B | $4.6B | $4.4B | $4.1B | $3.7B | $4.3B | $4.7B | $5.5B | $6.1B | $6.1B | $4.0B | $2.6B | $3.9B | $2.8B | $1.9B |
| רווח גולמי | $3.3B | $2.7B | $2.1B | $2.6B | $5.9B | $2.4B | $834M | $1.2B | $906M | $521M | $713M | $1.8B | $1.8B | $2.5B | $3.2B | $3.0B | $1.2B | $868M | $1.3B | $730M | $241M |
| שולי רווח גולמי % | 42.5% | 38.5% | 34.6% | 39.9% | 52.7% | 36.1% | 20.2% | 25.8% | 20.5% | 12.6% | 19.4% | 42.6% | 37.8% | 45.0% | 51.9% | 49.6% | 30.9% | 33.3% | 33.5% | 26.5% | 12.4% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $3.0B | $2.4B | $1.7B | $2.4B | $5.6B | $2.1B | $628M | $945M | $694M | $330M | $539M | $1.7B | $1.6B | $2.3B | $3.0B | $2.9B | $1.1B | $805M | $1.2B | $664M | $164M |
| שולי רווח תפעולי % | 38.1% | 33.4% | 29.4% | 35.5% | 50.1% | 32.7% | 15.2% | 20.6% | 15.7% | 8.0% | 14.6% | 38.7% | 34.0% | 42.0% | 49.4% | 47.5% | 28.2% | 30.9% | 31.8% | 24.1% | 8.4% |
| רווח נקי | $2.1B | $1.5B | $1.2B | $1.5B | $3.3B | $917M | $317M | $493M | $290M | $358M | ($277M) | $700M | $1.4B | $1.5B | $1.8B | $1.5B | $349M | $366M | $685M | $373M | $33M |
| שולי רווח נקי % | 27.1% | 20.5% | 20.5% | 23.0% | 29.9% | 14.0% | 7.7% | 10.7% | 6.6% | 8.7% | -7.5% | 16.2% | 29.3% | 26.8% | 30.3% | 25.2% | 8.8% | 14.0% | 17.5% | 13.5% | 1.7% |
| EBITDA | $3.9B | $3.3B | $2.8B | $3.3B | $6.3B | $2.6B | $1.5B | $1.9B | $1.7B | $1.0B | $588M | $1.6B | $2.8B | $2.8B | $3.4B | $3.2B | $1.3B | $798M | $1.3B | $712M | $179M |
| רווח למניה (EPS) | $13.48 | $8.97 | $6.74 | $7.87 | $16.39 | $4.24 | $1.47 | $2.22 | $1.24 | $1.53 | $-1.19 | $2.96 | $5.42 | $4.95 | $5.71 | $4.40 | $1.07 | $1.49 | $2.43 | $1.31 | $0.12 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 154M | 162M | 181M | 194M | 204M | 216M | 215M | 222M | 234M | 234M | 233M | 236M | 256M | 296M | 324M | 350M | 327M | 246M | 282M | 284M | 276M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של CF.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms