היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Crown Holdings, Inc., יחד עם החברות הבנות שלה, עוסקת בעסקי האריזה בארצות הברית ובעולם. היא פועלת דרך מגזרי משקאות אמריקה, משקאות אירופיים, אסיה פסיפיק ואריזות מעבר. החברה מייצרת ומוכרת פחיות משקאות אלומיניום ניתנות למחזור, בקבוקי זכוכית, כתרי פלדה, פקקי אלומיניום, פחיות ללא משקאות, פחיות מזון ואירוסולים, קצוות וסגרים. הוא מספק ציוד וכלים ידני, חצי אוטומטי ואוטומטי ליישום והסרה של חומרים מתכלים, כגון רצועות וסרטים; פתרונות הגנה, לרבות כריות אוויר, מגיני קצה ומוצרי חלת דבש; ומוצרים מתכלים פלדה ופלסטיק כוללים רצועת פלדה, רצועת פלסטיק, סרט תעשייתי ומוצרים נלווים אחרים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $13.8B | $12.4B | $11.8B | $12.0B | $12.9B | $11.4B | $9.4B | $11.7B | $11.2B | $8.7B | $8.3B | $8.8B | $9.1B | $8.7B | $8.5B | $8.6B | $7.9B | $7.9B | $8.3B | $7.7B | $7.0B |
| רווח גולמי | $2.4B | $2.3B | $2.5B | $2.5B | $2.3B | $2.4B | $2.0B | — | $2.1B | $1.7B | $1.7B | $1.6B | $1.6B | $1.5B | $1.5B | $1.3B | $1.2B | $1.4B | $1.4B | $1.0B | $892M |
| שולי רווח גולמי % | 17.7% | 18.3% | 21.5% | 20.5% | 17.8% | 20.8% | 21.6% | 20.8% | 19.0% | 19.4% | 20.1% | 18.8% | 17.3% | 17.1% | 17.2% | 15.6% | 15.7% | 17.5% | 17.3% | 13.3% | 12.8% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $1.8B | $1.6B | $1.4B | $1.3B | $1.3B | $1.4B | $1.0B | $1.0B | $1.1B | $1.0B | $997M | $927M | $815M | $851M | $895M | $936M | $841M | $743M | $658M | $593M | $551M |
| שולי רווח תפעולי % | 13.2% | 13.2% | 12.0% | 10.6% | 10.3% | 12.0% | 11.2% | 10.7% | 9.8% | 11.8% | 12.0% | 10.6% | 9.0% | 9.8% | 10.6% | 10.8% | 10.6% | 9.4% | 7.9% | 7.7% | 7.9% |
| רווח נקי | $794M | $734M | $424M | $450M | $727M | ($560M) | $579M | $510M | $439M | $323M | $496M | $393M | $390M | $324M | $559M | $282M | $324M | $334M | $226M | $528M | $309M |
| שולי רווח נקי % | 5.8% | 5.9% | 3.6% | 3.8% | 5.6% | -4.9% | 6.2% | 5.3% | 3.9% | 3.7% | 6.0% | 4.5% | 4.3% | 3.7% | 6.6% | 3.3% | 4.1% | 4.2% | 2.7% | 6.8% | 4.4% |
| EBITDA | — | $2.0B | $1.9B | $1.8B | $1.7B | $279M | $1.4B | $1.5B | $1.6B | $1.4B | $1.3B | $1.2B | $1.2B | $1.1B | $1.1B | $995M | $989M | $797M | $960M | $748M | $753M |
| רווח למניה (EPS) | $7.17 | $6.34 | $3.55 | $3.76 | $5.99 | $-4.30 | $4.30 | $3.78 | $3.28 | $2.38 | $3.56 | $2.82 | $2.82 | $2.30 | $3.77 | $1.83 | $2.00 | $2.06 | $1.39 | $3.19 | $1.82 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 116M | 119M | 120M | 121M | 130M | 135M | 135M | 134M | 136M | 139M | 139M | 139M | 141M | 148M | 154M | 162M | 162M | 163M | 166M | 170M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של CCK.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms