היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Bunge Global SA פועלת כחברת חקלאות ומזון ברחבי העולם. היא פועלת באמצעות ארבעה מגזרים: עיבוד וזיקוק פולי סויה, עיבוד וזיקוק זרעים רכים, עיבוד וזיקוק זרעי שמן אחרים, וסחורה וטחינה של דגנים. מגזר עיבוד וזיקוק פולי סויה עוסק ברכישה, אחסון, הובלה, עיבוד, הפצה, זיקוק, שיווק ומכירה של פולי סויה ומוצרים נלווים לפולי סויה, וכן בייצור והפצה של ביו-דיזל ודשנים לתעשיות המזון, המזון לבעלי חיים וביו-דלק. מגזר עיבוד וזיקוק זרעים רכים עוסק ברכישה, אחסון, הובלה, עיבוד, הפצה, זיקוק, שיווק ומכירה של זרעים רכים ומוצרים נלווים לזרעים רכים, כמו גם ייצור והפצה של ביו-דיזל.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-09-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $93.5B | $70.3B | $53.1B | $59.5B | $67.2B | $59.2B | $41.4B | $41.1B | $45.7B | $45.8B | $42.7B | $43.5B | $57.2B | $61.3B | $61.0B | $56.1B | $45.7B | $41.9B | $52.6B | $37.8B | $26.3B |
| רווח גולמי | $5.1B | $3.4B | $3.4B | $4.8B | $3.7B | $3.4B | $2.8B | $542M | $2.3B | $1.8B | $2.4B | $2.7B | $2.6B | $2.8B | $2.6B | $2.6B | $2.5B | $1.2B | $4.0B | $2.5B | $1.6B |
| שולי רווח גולמי % | 5.4% | 4.9% | 6.4% | 8.1% | 5.5% | 5.7% | 6.7% | 1.3% | 5.0% | 3.9% | 5.7% | 6.2% | 4.6% | 4.5% | 4.2% | 4.7% | 5.5% | 2.9% | 7.7% | 6.7% | 6.0% |
| רווח תפעולי (EBIT) | $2.7B | $1.3B | $1.6B | $3.1B | $2.3B | $2.1B | $1.4B | ($809M) | $843M | $328M | $1.1B | $1.3B | $930M | $1.2B | $1.0B | $1.2B | $953M | ($138M) | $2.4B | $1.2B | $593M |
| שולי רווח תפעולי % | 2.9% | 1.8% | 3.0% | 5.3% | 3.4% | 3.6% | 3.5% | -2.0% | 1.8% | 0.7% | 2.6% | 2.9% | 1.6% | 2.0% | 1.7% | 2.1% | 2.1% | -0.3% | 4.6% | 3.0% | 2.3% |
| רווח נקי | $1.2B | $816M | $1.1B | $2.2B | $1.6B | $2.1B | $1.1B | ($1.3B) | $267M | $160M | $745M | $791M | $515M | $306M | $64M | $942M | $2.4B | $361M | $1.1B | $778M | $521M |
| שולי רווח נקי % | 1.2% | 1.2% | 2.1% | 3.8% | 2.4% | 3.5% | 2.8% | -3.1% | 0.6% | 0.4% | 1.8% | 1.8% | 0.9% | 0.5% | 0.1% | 1.7% | 5.1% | 0.9% | 2.0% | 2.1% | 2.0% |
| EBITDA | — | $2.5B | $2.5B | $4.0B | $2.9B | $3.2B | $2.1B | ($318M) | $1.4B | $1.1B | $1.8B | $1.9B | $1.7B | $1.9B | $1.2B | $1.8B | $1.5B | $871M | $2.3B | $1.9B | $917M |
| רווח למניה (EPS) | $5.94 | $4.90 | $8.01 | $14.88 | $10.51 | $13.64 | $7.65 | $-9.05 | $1.88 | $1.13 | $5.03 | $5.20 | $3.50 | $2.06 | $0.44 | $6.07 | $15.06 | $2.83 | $7.73 | $5.95 | $4.28 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 166M | 142M | 151M | 153M | 152M | 150M | 141M | 142M | 141M | 148M | 152M | 147M | 148M | 147M | 155M | 156M | 128M | 138M | 131M | 122M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של BG.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms