היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Baxter International Inc., באמצעות חברות הבנות שלה, מספקת פורטפוליו של מוצרי בריאות בארצות הברית. החברה פועלת באמצעות שלושה מגזרים: מוצרים וטיפולים רפואיים, מערכות בריאות וטכנולוגיות ותרופות. הוא מציע פתרונות תוך ורידי (IV) סטריליים; מערכות ומכשירי עירוי; טיפולי תזונה פרנטרלית; חומרי הרדמה בשאיפה; תרופות גנריות להזרקה; מוצרי דימום כירורגיים ואיטום; ציוד כירורגי מתקדם; מערכות מיטה חכמות; טכנולוגיות ניטור ואבחון מטופלים; ומכשירי בריאות נשימתיים, כמו גם ציוד מתקדם לחלל הניתוח הכולל טכנולוגיות אינטגרציה של חדר ניתוח, מכשירי מיקום מדויקים ואביזרים נוספים.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-03-31 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $11.3B | $11.2B | $10.6B | $10.4B | $10.1B | $12.1B | $11.7B | $11.4B | $11.1B | $10.6B | $10.2B | $10.0B | $10.7B | $9.4B | $13.9B | $13.9B | $12.8B | $12.6B | $12.3B | $11.3B | $10.4B |
| רווח גולמי | $3.4B | $3.4B | $4.0B | $4.2B | $3.5B | $4.7B | $4.6B | $4.8B | $4.8B | $4.5B | $4.1B | $4.1B | $4.6B | $4.2B | $7.1B | $7.0B | $6.0B | $6.5B | $6.1B | $5.5B | $4.7B |
| שולי רווח גולמי % | 30.1% | 30.0% | 37.5% | 40.1% | 35.3% | 38.9% | 39.3% | 41.9% | 42.9% | 42.3% | 40.5% | 41.6% | 42.7% | 44.2% | 51.2% | 50.7% | 46.4% | 51.9% | 49.6% | 49.0% | 45.6% |
| רווח תפעולי (EBIT) | ($300M) | ($308M) | $14M | $707M | ($2.8B) | $1.4B | $1.6B | $1.8B | $1.6B | $1.3B | $745M | $449M | $656M | $496M | $2.8B | $2.9B | $2.1B | $2.9B | $2.6B | $2.2B | $1.8B |
| שולי רווח תפעולי % | -2.6% | -2.7% | 0.1% | 6.8% | -28.3% | 11.1% | 13.8% | 15.6% | 14.3% | 12.2% | 7.3% | 4.5% | 6.1% | 5.3% | 20.2% | 21.2% | 16.6% | 22.9% | 20.8% | 19.2% | 17.7% |
| רווח נקי | ($1.1B) | ($957M) | ($649M) | $2.7B | ($2.4B) | $1.3B | $1.1B | $1.0B | $1.5B | $602M | $5.0B | $968M | $2.5B | $2.0B | $2.3B | $2.2B | $1.4B | $2.2B | $2.0B | $1.7B | $1.4B |
| שולי רווח נקי % | -9.7% | -8.5% | -6.1% | 25.6% | -24.2% | 10.6% | 9.4% | 8.8% | 13.9% | 5.7% | 48.9% | 9.7% | 23.3% | 21.4% | 16.7% | 16.0% | 11.1% | 17.5% | 16.3% | 15.2% | 13.5% |
| EBITDA | $738M | $766M | $1.1B | $1.7B | ($1.8B) | $2.2B | $2.3B | $1.9B | $2.5B | $1.9B | $5.8B | $1.3B | $1.4B | $1.2B | $3.7B | $3.6B | $2.7B | $3.5B | $3.2B | $2.8B | $2.4B |
| רווח למניה (EPS) | $-2.14 | $-1.87 | $-1.27 | $5.25 | $-4.83 | $2.53 | $2.13 | $1.93 | $2.83 | $1.08 | $9.01 | $1.76 | $4.56 | $3.66 | $4.18 | $3.88 | $2.39 | $3.59 | $3.16 | $2.61 | $2.13 |
| מצבת מניות (מיליונים) | 515M | 513M | 510M | 506M | 504M | 508M | 517M | 519M | 546M | 555M | 551M | 549M | 547M | 549M | 556M | 573M | 594M | 614M | 637M | 654M | 656M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של BAX.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms