היסטוריית הכנסות, רווחים ותזרים מזומנים מתוך הדוחות הכספיים הרשמיים.
Assurant, Inc. מספקת שירותי הגנה למכשירים מחוברים, לבתים ולמכוניות בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה ואסיה פסיפיק. היא פועלת דרך מגזרי סגנון חיים גלובלי ודיור גלובלי. מגזר הלייף סטייל העולמי מציע פתרונות למכשירים ניידים, חוזי שירות מורחבים ושירותים נלווים לאלקטרוניקה ומכשירי חשמל, ומוצרי אשראי ומוצרי ביטוח אחרים; ומיגון רכב, הגנה על ציוד מסחרי ושירותים נלווים אחרים. מגזר הדיור העולמי מספק לבעלי בתים הממוקמים מלווים, דיור מיוצר וביטוח הצפה; ביטוח שוכרים ומוצרים אחרים; ומוצרי דיור מיוצרים בהתנדבות, ומוצרי ביטוח בתים משותפים ובעלי בתים. החברה הייתה ידועה בעבר בשם Fortis, Inc.
תורגם אוטומטית
לצפייה בגרפים אינטראקטיביים ובדוחות המלאים ← מודל הערכת שווי (DCF) ←
| דוח רווח והפסד | TTM → 2026-06-30 | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 | 2017-12-31 | 2016-12-31 | 2015-12-31 | 2014-12-31 | 2013-12-31 | 2012-12-31 | 2011-12-31 | 2010-12-31 | 2009-12-31 | 2008-12-31 | 2007-12-31 | 2006-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | $13.5B | $12.8B | $11.9B | $11.1B | $10.2B | $10.2B | $9.6B | $9.5B | $8.0B | $6.3B | $7.5B | $10.3B | $10.4B | $9.0B | $8.5B | $8.3B | $8.5B | $8.7B | $8.6B | $8.5B | $8.1B |
| רווח גולמי | — | $9.9B | $9.1B | $8.6B | $7.8B | $4.2B | $3.7B | $3.9B | $3.4B | $3.1B | — | $10.3B | $4.5B | $3.9B | $3.4B | $3.2B | $4.9B | $4.8B | $4.6B | $3.3B | $3.4B |
| שולי רווח גולמי % | — | 77.1% | 76.7% | 77.3% | 76.8% | 40.7% | 38.1% | 41.0% | 42.0% | 49.1% | 100.0% | 100.0% | 43.3% | 43.0% | 40.4% | 38.5% | 57.3% | 55.5% | 53.3% | 39.2% | 41.5% |
| רווח תפעולי (EBIT) | — | $1.1B | $927M | $807M | $350M | $771M | $578M | $455M | $334M | $444M | $906M | $256M | $744M | $790M | $758M | $706M | $606M | $710M | $563M | $1.0B | $1.1B |
| שולי רווח תפעולי % | — | 8.5% | 7.8% | 7.2% | 3.4% | 7.6% | 6.0% | 4.8% | 4.2% | 7.0% | 12.8% | 2.5% | 7.2% | 8.7% | 8.9% | 8.6% | 7.1% | 8.2% | 6.6% | 12.0% | 13.6% |
| רווח נקי | $1.1B | $873M | $760M | $642M | $277M | $1.4B | $441M | $383M | $251M | $520M | $565M | $142M | $471M | $489M | $484M | $539M | $279M | $431M | $448M | $654M | $717M |
| שולי רווח נקי % | 7.9% | 6.8% | 6.4% | 5.8% | 2.7% | 13.4% | 4.6% | 4.0% | 3.1% | 8.2% | 8.0% | 1.4% | 4.5% | 5.4% | 5.7% | 6.5% | 3.3% | 5.0% | 5.2% | 7.7% | 8.9% |
| EBITDA | — | $1.4B | $1.3B | $1.1B | $640M | $1.1B | $825M | $691M | $561M | $610M | $3.8B | $6.8B | $935M | $992M | $942M | $896M | $783M | $862M | $686M | $1.1B | $1.2B |
| רווח למניה (EPS) | $21.08 | $17.39 | $14.46 | $11.95 | $5.05 | $22.65 | $6.98 | $6.14 | $4.22 | $9.39 | $9.13 | $2.05 | $6.44 | $6.30 | $5.67 | $5.51 | $2.50 | $3.63 | $3.77 | $5.38 | $5.57 |
| מצבת מניות (מיליונים) | — | 50M | 53M | 54M | 55M | 60M | 63M | 62M | 60M | 55M | 62M | 69M | 73M | 78M | 85M | 98M | 111M | 118M | 119M | 121M | 129M |
הנתונים במיליוני / מיליארדי דולר. התקופה החדשה ביותר מוצגת ראשונה. מקור: דיווחים פומביים של החברה (SEC). יש לאמת מול SEC EDGAR לפני הסתמכות על כל נתון.
מאזנים, תזרימי מזומנים, נתונים רבעוניים ויחסים פיננסיים מלאים זמינים בצפיין האינטראקטיבי של AIZ.
המידע באתר מוצג למטרות לימוד ומידע בלבד, אינו מהווה ייעוץ השקעות ואינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו של כל אדם. לא מתפרסמים יעדי מחיר או המלצות.
About TickerBase · Data methodology & sources · Privacy · Terms